Reklam
Reklam
Beykoz'a 40 bin ton asfalt serilecek

Beykoz'a 40 bin ton asfalt serilecek

Beykoz’a Haziran ayından itibaren 40 bin ton asfalt serilecek.

İlçe genelinde yürüttüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmalarıyla Beykoz’a bakımlı ve kullanışlı yollar kazandıran Beykoz Belediyesi, bu yaz ilçenin ihtiyaç bulunan noktalarına 40 bin ton asfalt serecek.

Vatandaşlara bakımlı yollar sunmak üzere planlanan çalışmaların büyük bir kısmını asfalt serim çalışmalarının oluşturduğunu ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, yıl sonuna kadar tamamlanması planlanan asfaltlama çalışmayla ilçenin yaşam kalitesinin de artacağını söyledi.

Haziran ayında başlanması planlanan asfalt serim çalışmaları neticesinde, uzun kış aylarındaki  buzlanma nedeniyle bozulan yolların yanı sıra alt yapı, doğalgaz,  atık su çalışmalarının yürütüldüğü yollar onarılacak. 

Beykoz Belediyesi’nin ilçe genelinde onarım  bozuk yollar ile yol yapım çalışması tamamlanan bölgelerinde  yürüttüğü asfaltlama çalışmalarıyla ilçe her geçen gün bakımlı bir görünüme kavuşuyor.

İlçe genelinde yürütülen yol bakım ve yapım çalışmalarının büyük bir kısmını asfaltlama çalışmaları oluşturuyor.

Beykoz Belediyesi ilçedeki yollara 40 bin ton asfalt dökerek

Eylül ayında başlayan çalışmalar neticesinde Tokatköy’de 5 bin ton asfalt serimi tamamlandı. İlçenin bozuk olan yolları ile alt yapı çalışması tamamlanan bölgelerinde devam eden çalışmalar kapsamında önümüzdeki iki aylık dönemde 30 bin ton asfalt dökülmesi hedefleniyor.  

4 asfalt robotunun hergün farklı noktalarda çalıştığı ilçede asfalt-yama çalışmaları devam ediyor.    

YORUMLAR...