Reklam
Reklam
Başkan Çelikbilek komşularına misafir oldu

Başkan Çelikbilek komşularına misafir oldu

‘Beykozlularla Sabah Buluşmaları’ programı kapsamında Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Soğuksu Karslılar Mahallesi’nde komşularıyla biraraya geldi.

Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği buluşmada vatandaşların soruları yanıtlandı.

Programa Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Başkan yardımcıları, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Soğuksu Karslılar Mahallesi’nde yer alan Kazım Karabekir Paşa Camii’nde kılınan sabah namazının ardından yapılan kahvaltıda Başkan Yücel Çelikbilek komşularıyla sohbet etti. Konuklara simit, peynir, helva ve çay ikram edilen programda vatandaşlar taleplerini yerel yöneticilere iletti.

Çocukluğundan beri Soğuksu Mahallesi’nde oturduğunu ifade eden Başkan Yücel Çelikbilek, “Komşularımla, çocukluk arkadaşlarımla ve değerli hemşerilerimle buluşmaktan çok mutluyum. Siz değerli Beykozluların rahatı ve huzuru için ekibimle birlikte gece gündüz demeden çalışıyoruz. Ömrümün geçtiği bu bölgenin geçmişteki zor koşullarını hatırladıkça, şimdiki imkanlarımıza şükrediyorum” diyerek programa katılanlara teşekkür etti. Programda vatandaşların sorularını tek tek yanıtlayan Başkan Çelikbilek, Beykoz Belediyesi’nin çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi vererek, sürdürülen projeleri anlattı.

Vatandaşlar ise Belediye Başkanı ve ekibiyle düzenlenen bu tip toplantıların oldukça faydalı olduğunu belirterek memnuniyetlerini ifade ettiler.

Kahvaltı programının ardından Başkan Çelikbilek ve beraberindeki heyet, Soğuksu Mahallesi’nde yürüyüş yaparak esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti.

YORUMLAR...