Reklam
Reklam
Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi hızla yükseliyor!

Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi hızla yükseliyor!

Kasım 2011’de Ali Bahadır Köyü’nde temeli atılan Beykoz Celal Aras Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nin inşaatı hızla yükseliyor.

Kasım 2011’de Ali Bahadır Köyü’nde temeli atılan Celal Aras Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nin inşaatı hızla yükselmeye devam ediyor. Lise’nin son durumunu sizler için görüntüledik!

720 öğrenci kapasitesi, 5 bölüm dersliği ve 4 labaratuvarı olacak

720 öğrenci kapasiteli Güzel Sanatlar ve Meslek Lisesi’nin temel atma töreni geçtiğimiz Kasım ayında gerçekleşmişti. Alibahadır Köyü Taşocağı Mevkii’nde, 24 bin 492 metrekarelik bir alan üzerinde bulunan 720 öğrenci kapasiteli ve 24 derslikli Güzel Sanatlar ve Meslek Lisesi’nin inşaatının son durumunu sizler için görüntüledik.

Celal Aras Vakfı tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan Alibahadır Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi’nin temel atma törenine; Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Belediye Başkan Yardımcıları Av. Yüksel Baki, Hanefi Dilmaç, Nevin Çalışkan, Metin Torun, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Kadir Kalaycı, Celal Aras Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Meral Aras, kızı Evrim ve oğlu Baran Aras’ın yanı sıra muhtarlar ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve vatandaşlar katılmıştı.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...