Reklam
Reklam
Beykoz 7 yeni parkla daha da güzelleşiyor

Beykoz 7 yeni parkla daha da güzelleşiyor

Beykoz’u güzelleştirmek, çocuklarla ilçe sakinlerinin park ve oyun alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla 7 farklı noktaya park yapımı devam ediyor.

Beykoz’u güzelleştirmek, çocuklarla ilçe sakinlerinin park ve oyun alanı ihtiyacını karşılamak amacıyla ilçenin 7 farklı noktasında başlatılan park yapım çalışmaları doludizgin devam ediyor.

İlçe sakinlerinin ve özellikle çocukların gelecekte daha güzel bir Beykoz’da yaşaması, kendilerine ait bakımlı ve pırıl pırıl mekânlara kavuşması, ailelere dinlenecek alanlar sunulması amacıyla Beykoz Belediyesi’nin geliştirdiği park projeleriyle ilçedeki parkların sayısı gün geçtikçe artıyor.    

Yapım çalışmaları devam eden; Cumhuriyetköy Parkı, Mahmutşevket Paşa Parkı, Kanlıca Halil Arıcan Parkı, Şahinkaya Meyvelibahçe Parkı, Çubuklu Ahmet Hamdi Akseki Camii Bahçesi, Çubuklu Fırın Sokak Parkı ve Beykoz Devlet Hastanesi Kreşi Parkı’nın Haziran ayı içinde tamamlanarak ilçe sakinlerinin hizmetine sunulması hedefleniyor. 

Başkan Çelikbilek: “Kavacık Orhan Veli Parkı’nı İBB Yenileyecek”  

İlçeye sosyal donatı alanlarının kazandırılmasının, insanların nefes alabilecekleri ve dinlenebilecekleri yerlerin oluşturulmasının belediyeciliğin önemli görevlerinden olduğuna dikkat çeken Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başlattıkları park yapım çalışmalarıyla kullanılmayan alanların değerlendirildiğini Kavacık Orhan Veli Parkı’nın da şaire yaraşır nitelikli bir projeyle İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından yenileneceğini söyledi.

YORUMLAR...