Reklam
Reklam
Giresunlular Derneği'nin ziyaretleri sürüyor

Giresunlular Derneği'nin ziyaretleri sürüyor

Beykozlu Giresunlular Derneği, siyasi parti ziyaretleri kapsamında Büyük Birlik Partisi Beykoz İlçe teşkilatına misafir oldu.

Beykozlu Giresunlular Derneğinin Siyasi Parti ziyaretleri sürüyor.  Bu kapsamda ziyaretlerimizden birini de Büyük Birlik Partisi İlçe Teşkilatına gerçekleştirdi.

BBP İlçe teşkilatına yapılan ziyarete Başkan Hasan Karakaya’nın yanı sıra Başkan Yardımcıları Fatma Topkar, Hayrullah Usta, Muammer Yavuz, Ahmet Okumuş, Dernek Sekreteri İsmail Hakkı Öztürk, Yönetim Kurulu Üyeleri Emrah Karaca, Aydın Yılmaz, Mustafa Öztürk, Sinan Çıtlak, İbrahim Çıtlak ve Ümit Kılıç katıldı.

BBP Beykoz İlçe Başkanı Gökhan İnce, Giresunlular derneğinin  yaptığı  ziyaretten onur duyduklarını ifade ederek, “Beykozlu olarak Sivil Toplum Kuruluşları ile  beraber daha çok zaman ve  bilgi alışverişi sağlamalıyız. Şahsım ve partim adına yeni seçilen Giresunlular Derneği Yönetim kurulunu tebrik ediyor, başarılı çalışmalar diliyorum.” dedi.

Beykozlu Giresunlular Dernek Başkanı Hasan Karakaya’da yaptığı konuşmada ortak paydanın Beykoz olduğunu, Beykoz’un problemlerinin STK’lar, siyasi partiler ve yerel idareyle birlikte çözülebileceğinin altını çizdi.

YORUMLAR...