Reklam
Reklam
Yücel Çelikbilek'in 19 Mayıs mesajı

Yücel Çelikbilek'in 19 Mayıs mesajı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

“Geçmişiyle barışık, geleceğin vizyonunu yakalayan bir gençliğin yetişmesi için çalışıyoruz.”

Toplum ve devletin varlık koşullarının başında, dinamik ve nitelikli gençliğin geldiğini belirten Başkan Çelikbilek mesajında şunları söyledi: “Gelecek kuşaklarımızı ve gelecek nesillerimizi sürekli dinamik ve nitelikli tutmak gerekir. Her toplumun ömrünü sürdürebilmesi, geleceğini inşa etmesi için gençlik en önemli değerdir. Geçmişiyle barışık, geleceğin vizyonunu yakalayan, manevi birikimleri yanında 21.yüzyılın bilim ve teknolojisinden istifade edebilen bir gençliğin yetişme zeminini hazırlamak devletimizin, sivil toplum kuruluşlarımızın ve biz yerel yöneticilerin önemli görevlerinden biridir.

İlçemizde; Bugünümüzün ve yarınlarımızın gerçek sahipleri olan, görev ve sorumluluklarını bilen, ahlaklı, faydalı, şahsiyetli gençliğin yetişmesi için tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. Bütün çabamız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da, belirttiğim nitelikte gençlerimizin yetişmesi için imkân ve ortamlar sağlamaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, vatanımız uğrunda aziz canlarını veren tüm şehitlerimizi rahmet, şükran ve minnetle anıyorum.”

Kaynak: Beykoz Belediyesi

YORUMLAR...