Reklam
Reklam
Minik öğrencilerin mezuniyet sevinci

Minik öğrencilerin mezuniyet sevinci

Beykoz Belediyesi Kreşi öğrencileri sene sonu müsameresinin ardından mezuniyet diplomalarını aldı.

Beykoz Belediyesi Kreşi’nde yıl boyunca eğitim faaliyetlerine katılan, bilgi ve becerilerini geliştiren minikler sene sonu müsameresinde hünerlerini sergiledi.

3-6 yaş arası öğrencilerin sunduğu gösteri ve oyunlar velilerden büyük beğeni toplarken eğitimlerini başarıyla tamamlayan 6. sınıf öğrencilerine kreş diplomaları verildi.

Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinliğe Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, Kreş Müdürü Nurşen Demir öğretmenler, veliler ve ilçe sakinleri katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda ilk olarak 6 yaş  sınıfı öğrencileri “Memleketim”, 3 yaş sınıfı öğrencileri de “Oyuncaklar” adlı gösterileri sundu. 5 yaş öğrencilerinin hareketli halk oyunları sergilediği etkinlikte 5 ve 6 yaş öğrencilerinin sunduğu bale gösterisi seyredilmeye değerdi.

Daha temiz bir dünya istediler

Kreş öğrencilerinin yıl boyunca aldıkları eğitimi özetleyen sinevizyon gösterisinin ardından devam eden dans ve oyunlar ailelerden bol bol alkış aldı. Öğrenciler hünerlerini sergilerken büyüklerine mesajlarını iletmeyi de ihmal etmediler. Minikler daha güvenli yarınlar için kendilerine daha temiz bir dünya bırakılmasını istediler.

Programın son bölümünde ise kep töreni yapıldı. Kreşin minik mezunları diplomalarını Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, Kültür Müdürü Adem Çalışkan ve Destek Hizmetleri Müdürü Murat Gedik’in elinden aldı.  Keplerini havaya atarak sevinçlerini gösteren minikler mutluluklarını aileleriyle paylaştı. 

Kaynak: Beykoz Belediyesi

YORUMLAR...