Reklam
Reklam
TFF Hakemlerinin performansı Marmara BESYO'da ölçüldü

TFF Hakemlerinin performansı Marmara BESYO'da ölçüldü

Hakemlerin sezon öncesi ölçümleri Marmara Üniversitesi BESYO öğretim elemanları tarafından gerçekleştirildi.                                                                  

Üst Klasman Hakem ve Yardımcı Hakemler, Bayan FIFA ve FIFA Yardımcı Hakemler ile üst klasman gözlemcilerin katıldığı seminerin açılışına TFF Onursal Başkanı ve UEFA 1. Asbaşkanı Şenes Erzik, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, TFF Başkanvekili Lutfi Arıboğan, Kulüpler Birliği Başkanvekili Göksel Gümüşdağ, TFF Yönetim Kurulu üyeleri Ufuk Özerten, Mehmet Baykan katıldı.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından düzenlenen Sezon Öncesi Hakem Eğitim seminerinin son iki gününde hakemlerin fiziksel durumlarını tespit etmek ve performanslarını yükseltmelerini sağlamak üzere bazı spor motorik testler ölçümleri koordine eden TFF Hakemlerden sorumlu Yrd.Doç.Dr.Ali KIZILET'in başkanlığında Beykoz ilçemizin Marmara Üniversitesi BESYO elemanlarınca titizlikçe yapıldı.

 

Tüm Üst Klasman Hakem ve Yardımcı Hakemler, Bayan FIFA ve FIFA Yardımcı Hakemler'in çalışma programları oluşturularak yıl boyunca takiplerinin yapılacağı ölçümler, Beykoz Güncel Haber Yazarı Yrd.Doç.Dr.Mehmet YORULMAZLAR tarafından açıklandı.

YORUMLAR...