Reklam
Reklam
Mahmutşevketpaşa Köyü sakinleri Başkan'ı ağırladı

Mahmutşevketpaşa Köyü sakinleri Başkan'ı ağırladı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ‘Beykozlularla Sabah Buluşmaları’ programı kapsamında Mahmutşevketpaşa köyü sakinleriyle buluştu.

Köy sakinleriyle kılınan sabah namazının ardından yapılan kahvaltıda vatandaşların sorularına cevap verildi, çözüm önerileri dinlendi.

Başkan Yücel Çelikbilek’in yanı sıra Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş, Belediye Meclis üyeleri, Mahmutşevketpaşa Köyü Muhtarı Yakup Kaya ve diğer köy muhtarlarının da hazır bulunduğu organizasyonda vatandaşlar taleplerini yerel yöneticilere iletti. Mahmutşevketpaşa Camii’nde kılınan sabah namazının ardından gerçekleşen kahvaltı programında mahalle sakinleri Başkan Yücel Çelikbilek ile sohbet edip, ilçemiz ve köyleriyle ilgili merak ettikleri konuları sordular. 

Programda vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Çelikbilek, Beykoz Belediyesi’nin çalışmaları ve hizmetleri hakkında bilgi vererek, ilçede yürütülen ve planlanan projeleri anlattı. Vatandaşlar da Başkan Çelikbilek’e köylerini ziyaret etmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR...