Reklam
Reklam
Başkan Çelikbilek'in yoğun hafta sonu mesaisi

Başkan Çelikbilek'in yoğun hafta sonu mesaisi

Nikâh, piknik ve çeşitli organizasyonlarla oldukça yoğun bir hafta sonu geçiren Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçedeki tüm etkinliklere katılıyor.

İlçede sosyal çeşitliliğin örneklerinden biri olan Beykozlu Giresunlular Derneği’nin Kavacık’ta bulunan yeni merkezi açıldı. Açılışa AK Parti İstanbul Milletvekili Metin Külünk, CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Akif Hamzaçebi, Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Bekaroğulları, Belediye Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı. Açılışta konuşan Başkan Yücel Çelikbilek, yöre derneklerinin ilçenin birer zenginliği olduğunu belirterek, Giresunluların yeni merkezinin hayırlı olmasını diledi.

Açılışın ardından Başkan Çelikbilek, Milletvekili M. Akif Hamzaçebi, Kaymakam Aydın Ergün, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer ve CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ile birlikte Beykoz Belediyesi Hobi Bahçeleri’ni gezdi.

Programlar arasında ayrıca Beykozlu çiftlerin nikâhlarını da kıyan Başkan Çelikbilek, “Nikâh kıymak en sevdiğim işlerden biri. Yeni aileler kurulmasına vesile olmayı çok önemsiyorum ve insanlarımızın mutluluğuna şahit olmaktan keyif alıyorum. Dilerim nikâhlarını kıydığımız tüm eşler hayırlı, bereketli ve huzurlu bir ömür geçirirler” dedi.

Başkan Çelikbilek ayrıca Giresun Doğankent Doymuş Köyü adına Çavuşbaşı’nda düzenlenen pikniğe katılarak burada vatandaşlarla sohbet etti. Etkinlikte Başkan Çelikbilek, derneğe emeği geçenler için hazırlanan plaketleri takdim etti.

YORUMLAR...