Reklam
Emniyet ve Belediye iş birliği içinde çalışıyor!

Emniyet ve Belediye iş birliği içinde çalışıyor!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğlu ve Polis Derneği Başkanı  Birzat Mermer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret etti.

Beykoz İlçe Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğlu ve Polis Derneği Başkanı  Birzat Mermer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i ziyaret ederek emniyetin çalışmalarına vermiş olduğu destek ve sağladığı katkılar dolayısıyla teşekkür etti.

Başkan Çelikbilek: “Beykoz’un Huzuru İçin İşbirliğine Daima Hazırız” 

Beykoz Belediyesi ve ilçe emniyetinin işbirliği alanlarının görüşüldüğü buluşmada konuşan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek:İlçe sakinlerimizin güvenliği ve huzuru için çalışan emniyetimize çalışmalarında katkı sağlamak bizim sorumluluğumuzdur. Kurumların kendi görev alanlarıyla ilgili diğer kurumlarla ortak çalışmaları halkımızın memnuniyeti açısından son derece önemli. Emniyetin başarılı çalışmalarına tanık olmak bizleri son derece memnun ediyor. İlçe emniyetimiz asayişi sağlamak ve halkla kucaklaşmak adına bir biri ardına projeler geliştiriyor. Beykoz El Ele Daha Güvenli, Toplum Destekli Polislik, Trafikte Sorumluluk Hareketi bizlerin destek verdiği çalışmalardan sadece bir kaçı, yeni projelerde ilçe emniyetinin yanında yer almaya hazırız” dedi.  

Emniyet çalışmalarına ve projelere verdiği destek dolayısıyla Başkan Çelikbilek’e teşekkürlerini ileten İlçe Emniyet Müdürü İrfan M. Bekaroğlu ise:“Belediyemizin desteğini yanımızda hissetmek bizlere güç veriyor. Yeni projelerin tanıtımı, araç tahsisi ve lojistik destek anlamında belediyemiz her zaman yanımızda yer alıyor. İlçe trafiğinin belediyemizle yapacağımız  işbirliği ve ortak çalışmalar neticesinde çözüme kavuşacağını düşünüyor, işbirliğimizin yeni alanlarda devamını diliyorum” diye konuştu.   

Ziyaretin sonunda Bekaroğlu, Başkan Çelikbilek’e katkıları dolayısıyla cam bir vazo ve plaket takdim etti.  

YORUMLAR...