Reklam
Reklam
Göksu Evleri Vakfı engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor

Göksu Evleri Vakfı engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor

Göksu Beldesi Sosyal ve Eğitim Hizmetleri Vakfı, engelli vatandaşları yalnız bırakmıyor.                                   

Göksu Beldesi Sosyal ve Eğitim Hizmetleri Vakfı Nil Koman?ın başkanlığında Göksu Lokali?nde gerçekleştirilen kermeste engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye bağışladı.

 

Birçok etkinliğin düzenlendiği kermeste vakıf, tekerlekli sandalyenin yanı sıra kermes kapsamında elde edilen gelirin tamamı da yine engelli vatandaşlara bağışlandı. Programa Göksu Evleri sakinlerinin yanı sıra Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Beykoz Şubesi Başkan Serap Beşer de katıldı.

 

Vakıf Başkanı Nil Koman ile yaptığımız kısa söyleşide engellilere yönelik bir çalışma yapma arayışında olduklarını söyleyerek, engelli vatandaşlarımıza birlik ve beraberliğimizi geliştirerek onların sorunlarını daha iyi anlayıp çözüme kavuşturmak amacıyla böyle bir çalışma yaptıklarını söyledi.

"BİR YUVA ARIYORUM" GÖKSU EVLERİ'NDE

 

Beykoz Belediyesi, sokak hayvanlarına yönelik sorunlara kalıcı çözüm bulabilmek amacıyla başlattığı ?Bir Yuva Arıyorum? kampanyasına devam ediyor. Daha önce Beykoz?un çeşitli mahallelerinde stant kurarak halkı bilgilendirme ve sokak hayvanlarını sahiplendirmesine yönelik bir çalışma olan ?Bir Yuva Arıyorum? projesi bu seferde Göksu Beldesi Sosyal ve Eğitim Hizmetleri Vakfı ?nın organize ettiği kermes kapsamında bir çalışma yaptı.

Göksu Lokali?nde yapılan çalışmaya vatandaşlarda yoğun ilgi gösterdi.Kampanya ile ilgili bilgilendirmenin yanı sıra Göksu Evleri sakinlerinden arzu edenlere sokak köpeği verildi.

 

YORUMLAR...