Reklam
Reklam
Tarkan ve Sezen Aksu'ya HODRİ MEYDAN!

Tarkan ve Sezen Aksu'ya HODRİ MEYDAN!

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Mustafa Sandal konserindeki katılım rekoruna değinerek, Tarkan ve Sezen Aksu’ya “hodri meydan!” dedi!

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Geleneksel Çayır Festivali’nin son gecesinde gerçekleşen Mustafa Sandal konserindeki katılım rekoruna değindi ve ünlü sanatçılar Tarkan ile Sezen Aksu’ya “buyurun, Beykoz Çayırı sizin, hodri meydan!” dedi!

Çelikbilek: Beykoz Çayırı’nın 200 bin kişilik kapasitesi var

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çayır Festivali’ne destek veren yöre derneklerine teşekkür mahiyetinde gerçekleştirdiği kahvaltının sonrasında Beykoz yerel basını ile sohbet etti. Sohbet sırasında Festival’in son gününde gerçekleşen Mustafa Sandal konserine de değinen Belediye Başkanı, Beykoz Çayırı’nın yaklaşık 200 bin kişilik bir kapasitesi olduğunu hatırlatarak, Mustafa Sandal konserinin olduğu gece, bu alanın neredeyse tamamının dolu olduğunu ifade etti.

Beykoz bir markadadır

Beykoz’un halihazırda bir “marka” olduğunu ve gerçekleşecek olan projeler ile bu markanın daha da güçleneceğini kaydeden Belediye Başkanı, Beykoz Film Platosu ve Karlıtepe Mesire Alanı projelerini buna örnek olarak gösterdi.

Müzik piyasasının büyüklüğü Beykoz Çayırı ile ölçülür!

Konuşmasında, “ müzik piyasasının büyüklüğü Beykoz Çayırı ile ölçülür!” diyen Yücel Çelikbilek, Mustafa Sandal konserindeki katılım yoğunluğuna işaret ederek, Tarkan ve Sezen Aksu’ya şu şekilde seslendi: “Beykoz’a gelin, kanıtlayın kendinizi!”

Aynı şeyi Sezen Aksu’ya da söyleyeceğim

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ünlü sanatçı Sezen Aksu’yu makamına davet edeceğini ve bu düşüncesini kendisine aktaracağını da söyledi. Çelikbilek, şu açıklamayı yaptı: “ Sezen Aksu’ya diyeceğim ki, Rumeli Hisarı’na 2 bin kişiyi dolduruyorsunuz. Gelin, kendinizi Beykoz Çayırı’nda anlatın!”

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...