Reklam
Reklam
CHP Engelliler Komisyonu kolları sıvadı!

CHP Engelliler Komisyonu kolları sıvadı!

CHP Beykoz, kendisi de bir engelli olan Fatih Ekiz başkanlığında bir Engelliler Komisyonu oluşturdu. İlk toplantısını yapan Komisyon, yoğun bir çalışma planı hazırladı. 

CHP Beykoz İlçe Örgütü, kendisi de bir engelli olan Fatih Ekiz başkanlığında bir Engelliler Komisyonu oluşturdu. Kavacık’taki merkezinde ilk toplantısını yapan Komisyon, yoğun bir çalışma planı hazırladı. 

Fatih Ekiz: Engellileri sosyal hayata kazandıracağız

Gazetemize özel bir açıklamada bulunan CHP Beykoz Engelliler Komisyonu Başkanı Fatih Ekiz, Beykoz’daki engelli vatandaşların sorunlarının bilincinde olduklarını kaydederek, bu vatandaşların karşısına bir dizi proje ile çıkacaklarını ve söz konusu projelerinin hayata geçirilmesi ile birlikte bu kişileri sosyal hayata kazandıracaklarına inandıklarını belirtti.

 Komisyon üyelerinin sayısını arttıracaklar

Beykoz Engelliler Komisyonu şu anda beş kişiden oluşuyor: Başkan Fatih Ekiz ve üyeler Ayşe Çalık, Ümran Kayacı, Tülay Soyer ve Hakan Karatop.

Komisyon üyesi Ayşe Çalık, yaptığı açıklamada, ilk etapta Komisyon üyelerinin sayısını arttıracakları bilgisini vererek, engelli vatandaşları evlerinden çıkararak, sosyal hayata karışmalarını sağlayacak çalışmaların önemine vurgu yaptı.

Her hafta toplanacak

CHP Engelliler Komisyonu haftada bir gün toplanacak ve projelerini hayata geçirme noktasında çalışmalar yapacak. 

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...