Reklam
Anında Hizmet Yenimahalle'de

Anında Hizmet Yenimahalle'de

Beykoz Belediyesi, ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta tüm ekipleriyle Yenimahalle’de.

Belediye ekipleri tarafından mahallenin cadde ve sokaklarındaki eksikler giderildi. Gün boyu istinat duvarı yapımı, asfaltlama, parkların bakımı, ağaçların budanması gibi pek çok hizmet tamamlandı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Yenimahalle sakinlerini ve esnafı ziyaret etti.

Yenimahalle’de gerçekleştirilen “Anında Hizmet Üretimi” çalışmaları kapsamında istinat duvarlarından kaldırımların onarılmasına, yolların asfaltlanmasından merdiven yapımına, ibadet yerlerinin temizliğinden yol kenarlarındaki otların ve çalıların temizlenmesine kadar pek çok hizmet tamamlanarak mahalle pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Yenimahalle’yi adım adım gezerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yücel Çelikbilek mahalleyi Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Yenimahalle Muhtarı Mustafa Çelik ile birlikte gezdi. Mahalle sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Çelikbilek, tüm çalışmaları yakından takip ederek vatandaşların taleplerinin yerine getirilmesi için talimat verdi. Başkan Çelikbilek ayrıca mahalledeki çocuklarla sohbet ederek, misket oynadı.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Beykoz Belediyesi Sağlık Otobüsü’nde yapılan sağlık taramasında ise 120 vatandaşa açlık kan şekeri, kolesterol, kemik yoğunluğu ölçümü ve göz tansitonu ölçümü ile göz kontrolü hizmeti verildi.

YORUMLAR...