Reklam
Reklam
Toplum Destekli Polisler, iş başında!

Toplum Destekli Polisler, iş başında!

Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği, Beykoz halkını bilinçlendirme kapsamında bu kez de Anadoluhisarı Carrefour’daydı!

Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik (TDP) Büro Amirliği, Beykoz halkını bilinçlendirme kapsamında bu kez de Anadoluhisarı Carrefour’da alışveriş yapan vatandaşların yanındaydı!

Burada alışverişe gelen vatandaşlara hırsızlık, güvenlik, telefon dolandırıcılığı ve TDP faaliyetleri ile ilgili olarak hazırlanmış bulunan broşürleri dağıtan TDP memurları, vatandaşların merak ettikleri soruları da yanıtladılar.

Vatandaşların daha güvenli bir Beykoz için, polis ile el ele vererek yakın bir iletişim içerisinde bulunması ve bu şekilde suçların daha doğmadan engellenmesi amacını taşıyan TDP faaliyetleri içerisinde özellikle TDP’nin kadına yönelik şiddete karşı mücadelesi ve uygulamalarının halk tarafından biliniyor olmasının önemi büyük.

TDP’nin gençlerin uyuşturucudan uzak tutulması ve suçlar ve suçlular konusunda bilinçlendirilmeleri noktasında yaptığı çalışmalar, sorunsuz veya sorunları en aza indirgenmiş bir Beykoz amacı taşıyor.

Not: Foto desteği için Fırat Aydoğar'a teşekkür ederiz.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...