Reklam
Belediye Personeli iftar sevincinde buluştu

Belediye Personeli iftar sevincinde buluştu

Beykoz Belediyesi personeli sevgi, kardeşlik ve bereket ayı Ramazan’da, düzenlenen iftar programıyla bir araya geldi.

Beykoz Belediyesi personeli sevgi, kardeşlik ve bereket ayı Ramazan’da, düzenlenen iftar programıyla biraraya geldi. Beykoz’un dört bir yanında gerçekleştirilen ‘Sokak İftarları’nda ilçe sakinlerini buluşturan Beykoz Belediyesi çalışanları ‘Personel İftarı’nda buluştu.

Belediye avlusunda tertip edilen iftara İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Muhammet Çetin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Bem-Bir-Sen 7 Nolu Şube Başkanı Niyazi Karakoç, Disk Genel İş Anadolu Yakası 2 Nolu Şube Başkanı Nevzat Karataş ile belediye çalışanları katıldı.

İftar programında bir konuşma yapan Bem-Bir-Sen 7 Nolu Şube Başkanı Niyazi Karakoç, tüm çalışanları buluşturan organizasyonu tertipleyen herkesi tebrik ederek, Başkan Çelikbilek’e de teşekkür etti.

Disk Genel İş Anadolu Yakası 2 Nolu Şube Başkanı Nevzat Karataş, her yıl düzenlenen personel iftarıyla çalışanların hatırlanmasının önemli olduğu ifade ederek, Başkan Çelikbilek’e teşekkür etti.

Gece gündüz demeden ilçemizin sorunlarına çözüm üreten değerli belediye personeliyle buluşmaktan memnun olduklarını kaydeden Başkan Çelikbilek ise, “Ramazan’ın huzur ve kardeşlik duygularıyla hepimizi sarıp sarmaladığı bu günlerde sizlere de ailelerinizle birlikte sevgi dolu, muhabbetli ve bereketli günler dilerim. Davetimize iştirakiniz içinde ayrıca teşekkür ederim” dedi

YORUMLAR...