Reklam
Reklam
'Gönül Sofrası'nda Ramazan bereketi paylaşılıyor

'Gönül Sofrası'nda Ramazan bereketi paylaşılıyor

Gönül Sofrası programı kapsamında Beykoz’da ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerden ve engelli vatandaşlardan oluşan 600 davetli birlikte oruç açtı.

Beykoz Belediyesi tarafından Ramazan’ın huzur ve kardeşliğini paylaşmak amacıyla düzenlenen Gönül Sofrası programında, ilçemizde ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelerden ve engelli vatandaşlardan oluşan 600 davetli birlikte oruç açtı.

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesisleri’nde düzenlenen programa Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, belediye meclis üyeleri, belediye başkan yardımcıları, ihtiyaç sahibi aileler ve engelli vatandaşlar katıldı. İftar öncesinde davetlilere tek tek hoş geldiniz diyen ve sohbet eden Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’i aileler de ilgiyle karşıladı.

İftarda konuklara hitaben bir konuşan Başkan Yücel Çelikbilek, “Rahmet ve bereketin en yoğun haliyle bizleri kuşattığı, paylaşmanın ve kardeşlik duygularının zirveye ulaştığı Ramazan da siz kıymetli konuklarımızla birlikte iftar yapmanın ve buluşmanın sevincini yaşıyoruz. Bizleri birbirimize sevdiren ve kardeşliğimizi pekiştiren Ramazan’a kavuşturduğu için Allah’a şükrediyoruz. Sizlere de gecemizi onurlandırmanız dolayısıyla teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUMLAR...