Reklam
Reklam
Beykoz'un yeni Kaymakamı komsu ilçe Üsküdar'dan!

Beykoz'un yeni Kaymakamı komsu ilçe Üsküdar'dan!

Kaymakamlar Kararnamesi’ne göre, Beykoz’un yeni Kaymakamı Üsküdar’dan geliyor! Üsküdar eski Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz’un yeni Kaymakamı olarak atandı

7 Ağustos 2012 tarihli Resmi gazete’de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi’nde Aydın Ergün Diyarbakır’ın Sur ilçesine tayin olurken, Beykoz’a ise Üsküdar Kaymakamı Süleyman Erdoğan atandı.

Süleyman Erdoğan kimdir?

1964 yılında Yozgat'ın Çayıralan ilçesinde (Y. Yahyasaray) doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Yozgat'ta okuduktan sonra üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı.

Malatya İnönü Üniversitesi'nde mastır yaptı. Ayten Hanım ile evli olan ve Fatih ve Ertuğrul Gazi adında iki çocuğa sahip olan Kaymakam Süleyman Erdoğan, İngilizce biliyor.

1990 yılında Manisa Kaymakam adayı olarak göreve başlayan Süleyman Erdoğan, Gerede ve Gölhisar ilçelerinde Kaymakam Vekili ve sırasıyla aşağıdaki yerlerde de Kaymakam olarak çalışmıştır:

Çaybaşı, Arguvan, Kağızman, Doğubeyazıt, Pazaryeri, Kaman, Haymana, Geyve Kaymakamı iken İçişleri Bakanlığı’nın 30/07/2010 tarih ve 2010/457 sayılı müşterek kararname ile Üsküdar Kaymakamı olarak, 7 Ağustos 2012 Kararnamasi ile de Beykoz Kaymakamı olarak atanmıştır.

Kaymakam Süleyman Erdoğan’ın hobilerine gelince!

Şiir ve Makale yazma

Yayınlanmış Şiiri:  Bosna savaşı ile ilgili ‘ Yaralı Kuş ‘ başlıklı şiir

Yayınlanmış Makaleler: Kırsal Alan Kalkınmasında MİA, STK İşbirliği

Kırsal Turizm

Ölümcül Eğlencelere, Kanlı Düğünlere Kim Dur Diyecek?

Gıda Güvenliği

İnsan Hakları İhlallerinin En Yoğun Olduğu Alan ( Sağlıksız Gıdalar)

Spor ve müzik

Voleybol, Tenis, Kayak , Bilardo,Türk Sanat ve Halk Müziği

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...