Reklam
Beykozlu Samsunlular iftarda buluştu

Beykozlu Samsunlular iftarda buluştu

Beykozlu Samsunlular Kültür ve Yardımlaşma Derneği, lokal önünde gerçekleştirdiği iftar ile üyelerini bir araya getrdi.

Beykozlu Samsunlular Derneği lokal binasının önünde gerçekleştirilen geleneksel üye iftarına Dernek Başkanı Fatih Yılmaz, AK Parti Beykoz İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mesut Türkeri, Belediye Meclis Üyesi Erdoğan Coşkun Çap, 5. dönem Meclis Üyesi Nazım Kartbak, İncirköy Muhtarı Şefik Yavuzyılmaz, Beykozlu işadamları Coşkun Yavuzyılmaz ve İdris Kurt ile dernek üyeleri katıldı.

Yaz dönemi olmasına rağmen oldukça yoğun bir katılım ile gerçekleştirilen iftar programında bir konuşma yapan Dernek Başkanı Fatih Yılmaz öncelikle üyelerin ramazan ayını tebrik etti. Ramazan ayının kalan günlerine ayrı bir önem verilmesi gerektiğinin altını çizen Yılmaz, tüm üyelerin yaklaşan Kadir Gecesini tebrik etti.

Son dönemde Samsun’da üst üste yaşanan sel felaketlerine de vurgu yapan Dernek Başkanı Fatih Yılmaz “Bu sene Karadeniz’in incisi Samsun üzerinde karabulutlar dolaşıyor. Geçtiğimiz günlerde sel felaketleri yetmezmiş gibi Hakkâri’de bir hemşerimizi şehit vermenin üzüntüsünü yaşadık” diyerek sel felaketinde ve Hakkâri’de şehit olan askere rahmet dileyerek kalanlara sabırlar diledi.

YORUMLAR...