Reklam
Reklam
Beykoz Belediyesinden Kastamonu'ya çıkarma

Beykoz Belediyesinden Kastamonu'ya çıkarma

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte Kastamonu’ya çıkarma yaptı.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, başkan yardımcıları ve meclis üyeleri, bir dizi ziyaret ve gezi amaçlık geldikleri Kastamonu’da ilk olarak Safranbolu Belediye Başkanı Dr. Necdet Aksoy’u makamında ziyaret etti.

Bir dizi ziyaret ve gezi amaçlık geldikleri Kastamonu’da ilk olarak Safranbolu Kaymakamı Gökhan Azcan’ı ziyaret eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve beraberindekiler, buradan Başkan Aksoy’u makamında ziyaret ettiler. Başkan Aksoy, ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getirirken, gelen konuklara Safran, Safranbolu lokumu, Safranbolu’nun tarihi, yapı kültürü, insanı gelenekleri gibi pek çok konuda bilgiler verdi. Başta Başkan Yücel Çelikbilek olmak üzere, konukların tamamı Safranbolu’ya hayran kaldıklarını, yapı şekli, birbirine saygı, kentleşme, gösterilen başarılar, korumacılık gibi bir çok konuda Safranbolu’nun örnek alınması gereken bir şehir olduğunu vurgularken, lokumun güzelliğinden bahsettiler.

Sohbetin ardından Başkan Aksoy ve Çelikbilek, birbirine çeşitli hediyeler verirken, Beykoz Belediye Başkanı ve beraberindeki heyete, Safranbolu’yu tanıtmak ve gezdirmek amacı ile Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli eşlik etti.

YORUMLAR...