Reklam
Reklam
BİSK Başkanı Asım Özdemir'in mutlu günü

BİSK Başkanı Asım Özdemir'in mutlu günü

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği (BİSK) Başkanı Asım Özdemir kızı Sedanur’ u evlendirdi

Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Birliği  (BİSK) Başkanı Asım Özdemir kızı Sedanur’u evlendirdi. 1 Eylül Cumartesi akşamı Çavuşbaşı Çamlık Restoran’da gerçekleşen nikâhı Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek kıydı. Kaymakam Aydın Ergün ise gelin hanımın nikâh şahidi oldu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Kaymakam Aydın Ergün’ün, programlarının yoğunluğu nedeniyle uzun süre kalamadıkları düğün davetinde Belediye Başkan Yardımcısı M.Hanefi Dilmaç, CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, gelin tarafının aynı zamanda akrabası olan CHP Beykoz İlçe Yönetim Kurulu üyesi Cansu Kabaoğlu, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez, BİSK Kurucu Başkanı ve Beykoz Bulancaklılar Dernek Başkanı Abdullah Yümsel, Muhtarlar Derneği Başkanı Cavit Gül, Çiğdem Mahallesi Muhtarı Murat Erdal, İncirköy mahallesi muhtarı Şefik Karaer, Çubuklu mahalle muhtarı Hüsnü Kolcu, Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici, Çubuklu eski muhtarı ve iş adamı Şenel Ustabaşı, Anadoluhisarı Turizm ve Kalkındırma Derneği Başkanı Mustafa Babuz,  Tek Rumeli TV Yayın Yönetmeni Mehmet Çelik ve ekibi, BİSK Yönetim Kurulu üyeleri Songül Emanet, Yaşar Kesici, Hasan Gökbudak, Muhammet Yüksel, Bayram Önal, Ahmet Karaman, Mustafa Kaya, Samet Çolak, Ali İhsan Ayar  ile çok sayıda davetli hazır bulundu.

Misafirler doyasıya eğlendi

Misafirler, takdimleri Erdal Dalcı tarafından yapılan gecede doyasıya eğlendiler.   

Ali Düşmez, ömür boyu mutluluklar diledi

Düğünde kısa bir konuşma yapan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez, genç çiftin mutluluklarının bir ömür boyu sürmesini dilediğini belirtti ve kendilerine Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ın selamını ve mutluluk temennisini iletti.  

Biz de Beykoz Güncel Haber olarak Sedanur & Ahmet Kartal çiftine ömür boyu mutluluklar diliyor; Özdemir ve Kartal ailelerine “hayırlı olsun!” temennilerimizi iletiyoruz.

 Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...