Reklam
Reklam
Kaymakam Aydın Ergün’e sürpriz veda yemeği

Kaymakam Aydın Ergün’e sürpriz veda yemeği

Diyarbakır’ın Sur ilçesine tayin olan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün için, Beykoz Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi.

İlçemizde beş yıllık görev süresinin ardından Diyarbakır’ın Sur ilçesine tayin olan Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün için, Beykoz Belediyesi tarafından veda yemeği düzenlendi. Programa ev sahibi Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, ilçe protokolü ve birçok davetli katıldı.

2007 yılından bu yana ilçemizde vazife yapan Kaymakam Aydın Ergün, görev süresinin dolması sebebiyle Diyarbakır’ın Sur ilçesine atandı. Kaymakam Ergün’e veda yemeğine katılan davetliler arasında AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, Boğaz Komutanı Tuğamiral Tayyar Ertan, Belediye Başkan yardımcıları Nevin Çalışkan, Metin Torun, Yüksel Baki, Hanefi Dilmaç, Beykoz Emniyet Müdürü Erkan Kandemir, yöre dernekleri temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Gecede bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “Güzel kardeşimizle çok güzel günler geçirdik. Hem çalışma ortamında, hem de eğlence ortamlarında güzel günler paylaştık. Kendileri ile üç yıl çalıştım. Çalışmalardan da çok memnun kaldım. Gideceğini bilmesine rağmen yinede çok çalıştı. Hatta benden daha iyi çalıştı diyebilirim. Bu konuda kendisini hep takdir ettim. Gittiği yerde de Allah yardımcısı olsun. Beraber çalışırken birlik içinde birbirimize destek olduk. Asla kuyu kazmadık. Dost olmanın gerekleri de budur. Eğitim anlamında güzel yollar aldık. Umarım bundan sonrasında da muhabbetimiz devam eder. 15 Eylül cumartesi günü yeni yerine uğurlayacağız. Hakkımız varsa helal ediyorum. Kendisi de bize eder sanıyorum. Gittiği yer hayırlı olsun” dedi.

Kaymakam Aydın Ergün ise; “Beykoz’da beş yıl görev yaptım. Büyük keyif aldım. Tanıdığım sizlerden de çok memnun kaldım. Görev yaptığım süre içinde kimseyi kırmadım. Kimseye kırılmadım. Bilmeden kalp kırmış olabilirim. Kırdıysam özür dilerim. Kaymakamlık görevine 1991 yılında başladım. Görev yaptığım her yerden de güzel duygular içinde ayrıldım. Onun için hepinizden helallik istiyorum. Ben helal ediyorum. Yeni görev yerimde güzel bir yer. Ülkemizin her yöresi ayrı bir güzelliğe sahiptir.  Beykoz’daki çalışmalarımızdan memnun bir şekilde ayrılıyorum. Beykoz’da ki güzel insanlarla bütünleştik. Buraya gelirken beş yıl görev yapacağımı biliyordum. Bizler profesyoneliz. Para karşılığında hizmet veriyoruz. Onun için tekrar sizden helallik istiyorum. Ben helal ettim. Etmek de zorundayız” dedi.

Başkan Yücel Çelikbilek tarafından program sonunda Kaymakam Aydın Ergün’e doğum günü dolayısıyla pasta sürprizi yapıldı. Pastayı kesen Kaymakam Ergün’e, Başkan Çelikbilek tarafından çiçek ve hediye takdim edildi. Masaları tek tek dolaşarak misafirlerle vedalaşan Kaymakam Ergün’e diğer davetliler tarafından da hediyeler sunuldu.

YORUMLAR...