Reklam
Reklam
Beykoz'a 50 bin ton asfalt atağı başladı

Beykoz'a 50 bin ton asfalt atağı başladı

Yol yapım ve asfaltlama çalışmalarıyla her geçen gün bakımlı yollara kavuşan Beykoz’da 50 bin ton asfalt serilecek.

Yol yapım ve asfaltlama çalışmalarıyla her geçen gün bakımlı yollara kavuşan Beykoz’da 50 bin ton asfalt serilecek, ilçe genelindeki yollar yıl sonuna kadar asfalt ve yama çalışmalarıyla onarılacak.  

Anadolukavağı Yuşa yolunda yol genişletme çalışmaları hızla sürerken asfaltlama ekipleri de yoğun bir mesaiye başladı. Hergün 2 asfaltlama ve 1 yama ekibiyle sahada sürdürülen çalışmalar Gümüşsuyu Mandıra Yolu ve Anadoluhisarı Halat Fabrikası üstünde devam ediyor.  

İlçe genelinde yürüttüğü yol yapım ve asfaltlama çalışmalarıyla Beykoz’a bakımlı ve kullanışlı yollar kazandıran Beykoz Belediyesi yıl sonuna kadar sürecek yoğun bir  program uyguluyor.  50 bin ton asfalt serimini kapsayan program dahilinde bozuk yollar ile alt yapı, doğalgaz  ve  atık su hizmetlerinin götürüldüğü cadde ve sokaklar asfaltlanacak.  

Beykozlular’ın yaşam standartlarını artırmak üzere planlanan yol açma ve düzenleme çalışmaların büyük bir kısmını asfalt serim işlerinin  oluşturduğunu belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, asfaltlama çalışmalarıyla vatandaşların daha standart ve bakımlı yollara kavuşacağını söyledi. 

YORUMLAR...