Reklam
Kadın polis memuru arkadaşı tarafından öldürüldü

Kadın polis memuru arkadaşı tarafından öldürüldü

Beykoz'da bir polis memuru durakta beklerken eski erkek arkadaşı tarafından silahla vuruldu.

Beykoz'da bir polis memuru durakta beklerken eski erkek arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Başından yaralanan polis memuru Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi atına alındı. Kadın polis memuru tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırıda bir polis eşinin de bacağından yaralandığı belirtildi.

Beykoz'da bir polis memuru Denizcilik Lisesi durağında beklerken eski erkek arkadaşı tarafından silahla vuruldu. Başından yaralanan polis memuru Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi atına alındı. Kadın polis memuru tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saldırıda bir polis eşinin de bacağından yaralandığı belirtildi.

Olay saat 17.30 sıralarında Kelle İbrahim Caddesi üzerinde meydana geldi. Alınan bilgiye göre, Pasaport Büro Amirliği'nde görevli Esra Adile Seyfi, bir arkadaşı ile Denizcilik Lisesi durağında beklerken eski erkek arkadaşının silahlı saldırısına uğradı. Zanlı polis memuruna iki el ateş etti. Kurşunlardan biri Esra Adile Seyfi'nin başına isabet etti. Diğer kurşun ise yanında bulunan arkadaşının bacağına saplandı.

Polis memuru ve yaralı arkadaşı Paşabahçe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Seyfi, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Diğer yaralının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Saldırgan ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

YORUMLAR...