Reklam
PAŞALI'yı son yolculuğuna Beykoz halkı uğurladı

PAŞALI'yı son yolculuğuna Beykoz halkı uğurladı

Paşalı Marketler zincirinin sahibi Zeki Paşalı’nın babası ve Beykoz sendikacılığının tanınan ismi Dursun Ali Paşalı, toprağa verildi.

Paşalı Marketler zincirinin sahibi Zeki Paşalı’nın babası, Paşalılar Market zinciri Yönetim Kurulu Başkanı ve Beykoz sendikacılığının tanınan ismi Dursun Ali Paşalı, dün (19 Eylül) yaşama veda edişinin ardından, bugün kalabalık bir katılım altında gerçekleşen cenaze merasimi ile toprağa verildi.

Oldukça kalabalıktı

Cenaze merasiminde Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, AK Parti İlçe Başkanı Adem Sefer, CHP İlçe örgütü Başkanı Hızır Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcıları av. Yüksel Baki ve Hanefi Dilmaç, Beykoz sivil ve idari erkanı, Belediye Meclisi üyeleri, iş ve sendika dünyasından isimler ve bazı STK temsilcileri hazır bulundu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in ise şehir dışında olması dolayısıyla cenazeye iştirak edemedi.

Rahmetli Paşalı’yı son yolculuğuna uğurlamak için gelenler, yoğun bir kalabalık oluşturdu; cemaat, camii avlusuna sığmayarak, sokağa taştı; arabalar park edecek alan bulmakta zorlandı.

Dursun Ali Paşalı, Elmalıköyü Esma-ül Hüsna Camii’nde öğle namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, sevenlerinin omuzları üzerinde Elmalı Köyü Mezarlığı’na götürülerek, burada defnedildi. Paşalı’nın cenaze namazını Beykoz Müftüsü Hüseyin Demirtaş kıldırdı.

Sendika dünyasının bir temsilcisi idi

Müteveffa Dursun Ali Paşalı, yıllarca Deri İş Sendikası Beykoz Şubesi Başkanlığı yapmıştı.

67 yaşında hayata gözlerini kapayan Dursun Ali Paşalı, karaciğerindeki rahatsızlık nedeniyle uzun senelerden beri tedavi görmekteydi. Aldığımız bilgilere göre, müteveffanın rahatsızlığı son iki aydır ise artmıştı.

Beykoz Güncel Haber olarak merhuma rahmet, ailesi, arkadaşları ve sevenlerine başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...