Reklam
Reklam
Beykozlu tiyatro seyircisini değerlendirdi!

Beykozlu tiyatro seyircisini değerlendirdi!

Ünlü tiyatro oyuncusu Bora Seçkin, Beykozlular’ın, 15 gün boyunca sahnelenen “ Bir Adam Yaratmak” isimli oyundaki seyirci performansını değerlendirdi

Ünlü tiyatro oyuncusu, seslendirme sanatçısı ve yönetmen Bora Seçkin’den, Ahmet Mithat Efendi Kültür Merkezi, Feridun Karakaya Sahnesi’nde 15 gün boyunca sahnelenen Necip Fazıl Kısakürek’in “ Bir Adam Yaratmak” isimli oyununun kısa bir değerlendirmesini aldık.

30 Eylül son gündü

Beykoz Güncel Haber olarak, oyunun Beykoz’da sahnelenmeye başladığı ilk tarih olan 15 Eylül Cumartesi akşamı oyunu izleyerek, ünlü oyuncu ve yönetmen Bora Seçkin ile kısa bir röportaj da yapmış ve sizlere aktarmıştık.

Oyunun son günü olan 30 Eylül günü tekrar tiyatrodaydık. Oyunu, ilk günkü heyecan ile tekrar izledik ve çıkışta, Bora Seçkin’den, oyunun Beykoz seyircisi bağlamında bir değerlendirmesini yapması ricasında bulunduk.

Bora Seçkin: Benim aklım kaldı bu sahnede!

Ünlü oyuncu, bize şunları söyledi: “ Biz, akustiği ile açısı ile bütün ekip olarak Beykoz Sahnesi’nden çok memnunuz. Çok iyi bir tiyatro salonu. Çok iyi bir tiyatro seyircisi; çok disiplinli. Çok dikkat ile izliyor ve çok mütevazı, minimal reaksiyonlar veriyor. Bunlar çok hoş şeyler, kıvılcımlar; oyun oynanırken seyirci ile oyuncuyu buluşturan yerler. Seyirci sona doğru açıldı. Galiba duyuru ile ve kulaktan kulağa beğeni ile tabii ki.  Oldukça memnun ayrılıyoruz biz Beykoz’dan. Onlar da umarım bizden memnun ayrılıyorlardır. Alkışları ile bunu hissediyoruz zaten. İnşallah bir daha gelmek üzere; benim aklım kaldı bu sahnede!”

 Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...