Reklam
Reklam
CHP ve AK Partilileri bir araya getiren düğün

CHP ve AK Partilileri bir araya getiren düğün

CHP Beykoz İl Genel Meclisi üyesi Osman Bahri Dinç’in oğlunun düğün töreni, AK Parti ve CHP’lileri bir araya getirdi.

CHP İl Genel Meclisi Üyesi Osman Bahri Dinç’in oğlu Barbaros’un düğün töreni, AK Parti ve CHP camiasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi.

Kimler katıldı?

Nuray ve Barbaros çiftinin 6 Ekim akşamı, Örnekköy’deki Pınar Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün törenine; İl Genel Meclisi AK Parti Başkan Vekili Musa Akgündüz, İl Genel Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Kamil Çakır, CHP İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Ertuğrul Gülsever; İl Genel Meclisi üyeleri Erhan Bozan, Ali Demir, Tahir Çelik, Erdal Tüfekçi, İsmet Konca, Yusuf Günay ve Haydar Gebetaş; CHP Beykoz İlçe Başkanı Hızır Yılmaz ve İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Beykoz Belediyesi CHP’li Meclis üyeleri Naci Candaş, Erdal Öztürk, Hüseyin Karababa, Hüseyin Okumuş, Halit Kılıç, Nihat Arıcan, Hayrullah Usta, Mustafa Yiğit ile Beykoz Vakfı Başkanı Şaban Tören katıldılar.

Yüksel Baki nikâh kıydı; Hamzaçebi şahitlik yaptı!

Nuray ve Barbaros Dinç çiftinin nikâhı, Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı av. Yüksel Baki tarafından kıyıldı. Çiftin nikâh şahitleri arasında CHP Grup Başkan Vekili Akim Hamzaçebi ile İl Genel Meclisi AK Parti Grup Sözcüsü Kamil Çakır da vardı.

Akif Hamzeçebi: Her başarılı kadının arkasında bir erkek vardır!

Nikâhın kıyılmasının ardından bir konuşma yapan CHP Grup Başkan Vekili Akif Hamzaçebi, çifte hitaben yaptığı konuşmada kendilerine ömür boyu mutluluklar dileyerek, şunları söyledi: “ Her başarılı erkeğin arkasında bir kadın vardır, şeklinde bir söz vardır. Ancak bu, genellikle erkeği öne çıkaran bir ifadedir. Aynı cümleyi bir kez de; ‘ Her başarılı kadının arkasında bir erkek vardır’ şeklinde söylersek, zannediyorum bu akşamın hakkını vermiş oluruz. Allah mesut etsin!”

Kılıçdaroğlu telgraf gönderdi

Nuray ve Barbaros Dinç çiftinin nikâhına; CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP İstanbul Milletvekilleri Gürsel Tekin, Müslim Sarı, İhsan Özkes ve Kadir Gökmen Öğüt ile CHP eski Genel Başkanı Deniz Baykal da telgraf göndererek, mutluluk temennilerini ilettiler.

Biz de, Beykoz Güncel Haber olarak yeni evli çifte huzurlu yıllar diliyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...