Reklam
Reklam
Başkan Çelikbilek hanımları dinliyor

Başkan Çelikbilek hanımları dinliyor

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek haftanın üç günü düzenlenen sabah kahvaltılarında hanımları dinliyor.

Halk Meclisleri’nden kahvaltılı sabah toplantılarına, dernek ziyaretlerinden pikniklere,   nikâhlardan cenazelere kadar her platformda ilçe sakinleriyle bir araya gelen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bu kez de haftanın üç günü düzenlenen sabah kahvaltılarında hanımları dinliyor. 

AK Parti İlçe Kadın Kolları’nın katkılarıyla 8 Ekim’de Çiftlik Mahallesi’yle başlayan hanımlarla sabah buluşmaları,  Fatih, Çengeldere ve Göksu’nun ardından Tokatköy Mahallesi’yle devam etti.

Tokatköy Spor Kulübü’nün bahçesinde yapılan toplantıda hanımlara kahvaltı ikram edildi, çocuklarıyla ve komşularıyla kahvaltıya iştirak eden Tokatköylü hanımlar kendi mahallerine dair önerileri ve sorunları Başkan Çelikbilek’e iletti.

Mahalleler Buluşuyor Başkanımız Konuşuyor”  sloganıyla gerçekleşen toplantıya Başkan Yücel Çelikbilek’in eşi Ayşe Çelikbilek, sosyal işlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Nevin Çalışkan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ve Tokatköy Muhtarı Erkan Atagün de iştirak ederek hanımların gözünden mahalleyi ve isteklerini dinledi. 

Tokatköy’e Her Alanda Hizmet 

Hanımlarla buluşmasında Tokatköy’e toplumun temel taşı olan hanımların istifade edeceği pek çok hizmet götürdüklerini dile getiren Başkan Çelikbilek; “İlk TODEM binasını Tokatköy Mahallesi’nde açtık. Muhtaç aileler buraya gelerek çocukları ve kendileri için giysi ihtiyaçlarını temin edebiliyorlar, Kavacık Psikolojik Danışma Merkezi’nden hanımlarımız ücretsiz yararlanıyor, aile, yetişkin ve çocuklar için danışmanlık alabiliyor. Tokatköy Meydanı’nı yürüyüş yolarlıyla yeniledik, hizmet binamızda çocuklar ve gençler için kurslar veriliyor.  Ortaçeşme Meydan düzenlemesinin ardından Tokatköy Mahallesi’nin tretuvarlarını yenileyeceğiz ve Sultan Aziz Caddesi’nde araçların park yapmasını önleyeceğiz, hanımlarımız artık yollarda daha güvenle yürüyecek” diye konuştu.

Tokatköy’de alt yapıdan merdiven imalatına dere ıslahından yol yapımına kadar her alanda çalışmaların devam ettiğini beliren Başkan Çelikbilek’in ardından mikrofonu alan hanımlar çocuk parkı, eğitim,  çevre-temizlik, moloz alımı, yol yapımı ve alt yapı gibi konularda taleplerini dile getirdi.  

Beykoz’un tüm mahallelerinde düzenlenecek olan sabah buluşmaları,  Cuma günü Rüzgarlıbahçe Mahallesi’nde devam edecek.

YORUMLAR...