Reklam
Reklam
Kanlıca'ya adım adım 'Anında Hizmet'

Kanlıca'ya adım adım 'Anında Hizmet'

‘Anında Hizmet’ programı kapsamında Beykoz Belediyesi tüm ekipleriyle Kanlıca Mahallesi’ne hizmet ulaştırıyor.

‘Anında Hizmet’ programı kapsamında Beykoz Belediyesi tüm ekipleriyle Kanlıca Mahallesi’ne hizmet ulaştırıyor. Belediye ekipleri mahallenin cadde ve sokaklarında yaptığı çalışmalarla tüm eksikleri gideriyor. Gün boyu asfaltlama, duvar inşaası, ağaç budama ile okul ve ibadethane temizliği başta olmak üzere pek çok hizmet tamamlandı. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek de Kanlıca Mahallesi sakinleri ve esnafını ziyaret etti.

Kanlıca Mahallesi’nde “Anında Hizmet” çalışmaları kapsamında istinat duvarlarından kaldırımların onarılmasına, yolların asfaltlanmasından merdiven yapımına ve ibadet yerlerinin temizliğine pek çok hizmet tamamlanarak mahalleye kazandırıldı. Özellikle Hacı Muhittin Caddesi boyunca yürütülen çalışmayla döşenen taşlar caddeyi pırıl pırıl bir görünüme kavuşturdu.

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kanlıca Mahallesi’ni adım adım gezerek sürdürülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Yücel Çelikbilek vatandaşlarla ve bölge esnafıyla sohbet etti. Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri de programa katıldı. Mahalle sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinleyen Başkan Çelikbilek tüm çalışmaları yakından takip etti.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından da sağlık taraması yapılarak, vatandaşa açlık kan şekeri ve kolesterol ölçümü hizmeti verildi.

YORUMLAR...