Reklam
Reklam
İdari erkan Beykozlularla bayramlaştı

İdari erkan Beykozlularla bayramlaştı

Beykoz Belediyesi’nin tertiplediği ‘Bayramlaşma’ programıyla bereket, kardeşlik ve paylaşmanın sembolü Kurban Bayramı coşkuyla kutlandı.

Bayramın ikinci gününde Belediye avlusunda düzenlenen törenle kutlanan Kurban Bayramı, ilçe sakinlerini biraraya getirdi. Beykoz Belediyesi’nin kavurma, pilav, ayran ve tatlı ikramı yaptığı programda ilçe protokolü ve Beykozlular bayramlaştı. Programa katılan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Celal Erdoğan, İlçe Müftüsü Hüseyin Demirtaş, idari ve mülki yöneticiler, meclis üyeleri, siyasi partilerin ilçe başkanları ve yöneticileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve vatandaşlar birlik ve beraberlik örneği sergiledi. 

Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek bayram dolayısıyla verdiği mesajda, bayramların kültürümüzdeki önemine dikkat çekerek, “Tüm Beykozluların Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutlarım.” dedi. Çelikbilek, bayramın vatandaşlarımıza ve ülkemize hayır, bereket ve kardeşlik getirmesini temenni ettiğini belirtti.

Tören sonunda Başkan Çelikbilek programa katılan misafirlerle bayramlaştı.

YORUMLAR...