Reklam
Reklam
Belediye işlemlerinde hostesiniz sizinle

Belediye işlemlerinde hostesiniz sizinle

Beykoz Belediyesi’nde verilen hostes hizmeti sayesinde vatandaşlar işlemlerini çok daha kısa sürede tamamlıyor.

Beykoz Belediyesi’nde verilen hostes hizmeti sayesinde vatandaşlar işlemlerini çok daha kısa sürede tamamlıyor, uygulama özellikle kuruma ilk kez gelen vatandaşlara, yaşlı ve engelli kimselere büyük kolaylık sağlıyor.

Ek belediye binasının açılmasıyla daha geniş alanda hizmet veren müdürlüklere erişimi kolaylaştırmak,  kuruma gelen vatandaşlara rehberlik etmek amacıyla başlatılan hostes uygulamasıyla işlemler çok daha kısa sürede tamamlanıyor.  

Resepsiyon servisinde güler yüzle karşılanan vatandaşlar, görevli personel tarafından ilgili birimlere yönlendiriliyor. Başvurunun türüne göre vatandaşlara rehberlik eden hostesler, işlemler konusunda yol gösteriyor.    

Örneğin iş yeri adres güncellemesi için kuruma müracaat eden bir vatandaş, 50 dakika sürecek bir işlemi hosteslerin nezaretinde 15-20 dakikalık bir süre içinde sonuçlandırıyor.  İmar sorgulama işlemleri yine görevli hosteslerin rehberliğinde 30 dakika yerine 10 dakikada neticeye kavuşuyor.   

İlçe sakinlerinin yaşam standartlarını artırmak ve ilçeyi güzelleştirmek için çalışmaların hızla devam ettiğini ifade eden Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, vatandaş memnuniyeti açısından hizmet binalarına da kolaylıklar getirdiklerini söyledi.    

YORUMLAR...