Reklam
Reklam
Beykoz 150 bin ton asfaltla kaplandı

Beykoz 150 bin ton asfaltla kaplandı

İlçeyi güzelleştirmek ve yolların bakımını yapmak üzere Beykoz geneline bu yıl dökülen asfalt miktarı 150 bin tona yaklaştı.

Beykoz geneline bu yıl dökülen asfalt miktarı 150 bin tona yaklaştı. İlçeyi güzelleştirmek ve yolların bakımını yapmak üzere başlatılan asfalt serim çalışmalarında İBB 100 bin ton, Beykoz Belediyesi ise 50 bin tona yaklaşmak üzere.

2012 yılı asfalt programına Haziran ayında başlayan Beykoz Belediyesi, asfalt programını tamamlamak üzere. İlçenin dört bir köşesinde kendini gösteren çalışmalarla caddeler, sokak ve meydanlar pırıl pırıl bir görünüm kazandı.

Asfalt programını tamamlamak için yoğun şekilde çalışan ekipler, sahadaki çalışmalarına devam ediyor. Geniş caddeler finişerle kaplanırken dar ve dik sokaklarda elle serim yapılıyor, ilçenin güzellikleri daha fazla gün yüzüne çıkıyor.

Kış hazırlıklarını da kapsayan program dahilinde ekipler, 9 Kasım Cuma günü, Tokatköy Burcu Çıkmazı ve Su Deposu Sokak’ın yanı sıra Türk-Alman Üniversitesi’nin girişinde serim çalışmalarına başladı.

Çelikbilek: “Hedefimiz İlçenin Her Köşesini Güzelleştirmek”

Beykozluların asfalt çalışmalarıyla daha bakımlı ve ferah yollara kavuştuğunu belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek; “2012 yılı asfalt programını karış karış uyguladık. Büyükşehir Belediyesi’nin ekipleriyle birlikte ilçemizde dökülen asfalt miktarı 150 bin tonu buluyor. Yollarımız daha bakımlı, güzel ve standart hale geldi. Hedefimiz gelecek yıl çok daha fazla alanı asfaltlamak ve ilçenin tüm yollarını, her köşesini güzelleştirmek” dedi.

YORUMLAR...