Reklam
Reklam
Kariyer Merkezi 2 bin 500 kişiye istihdam sağladı

Kariyer Merkezi 2 bin 500 kişiye istihdam sağladı

İş arayanlarla işverenleri buluşturan Beykoz Kariyer Merkezi, son 3,5 yılda 2 bin 500 kişiye iş imkânı sağladı.

Söz konusu iş aramak olunca başvurulan mecralar da çeşitlik kazanıyor. Akraba, eş dost, hatırı sayılır bir tanıdık, gazete ve internet ilanlarının yanı sıra iş bulma ve danışmanlık merkezleri de adaylara büyük kolaylık sağlıyor.

Beykoz Belediyesi çatısı altında 2002 yılından bu yana insan kaynakları alanında profesyonel hizmet sunan, firmalara vasıflı ve vasıfsız eleman sağlayan Beykoz Kariyer Merkezi, son 3,5 yılda 2 bin 500 kişiyi işe yerleştirdi.

İlçe sakinlerinin doğru alanlarda istihdamını sağlamak ve nitelikli rehberlik hizmeti vermek üzere kurulan merkez, firmalardan gelen talepler doğrultusunda portföyündeki başvuruları değerlendirerek yönlendirmeler yapıyor.

İş arayanların Belediye’nin girişinde bulunan resepsiyon servisinde başvuru formunu doldurduktan sonra yapmaları gereken tek şey ise randevu saatinde iş görüşmesinin yapılacağı adreste olmak.

Merkezde, çağrı merkezi, hizmet, sağlık, gıda, tekstil, eğitim ve turizm ağırlıklı olmak üzere 20’yi aşkın sektörde 700 firmanın kaydı bulunuyor. İş arayanlar talepleri doğrultusunda ilçe içi ya da dışına yönlendirilebiliyor.

Beykoz Kariyer Merkezi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) ile eğitimli iş gücü oluşturmak üzere dönem dönem iş garantili meslek edindirme programları açıyor, böylece ilçe sakinlerine meslek edinme imkânı sunuluyor.

Beykoz Belediyesi Kariyer Merkezi

Gümüşsuyu Kelle İbrahim Cad. No: 43 BEYKOZ (Ana Hizmet Binası)

Tel: 0 216 538 84 56/ 8463 ve 8464

YORUMLAR...