Reklam
Reklam
Şişecam kavşağı yapılan çalışmayla rahatlıyor

Şişecam kavşağı yapılan çalışmayla rahatlıyor

Çukurçayır Caddesi ile Ceşm-i Bülbül ve Şişecam Sokağı’nın birleştiği kavşak Beykoz Belediyesi’nin başlattığı çalışmayla genişletiliyor.

İlçede genelindeki yollarda asfaltlama ve onarım çalışmalarının yanı sıra trafik düzenlemeleri ve yol güvenliğini de sağlayan Beykoz Belediyesi ulaşımı rahatlatacak bir çalışma daha başlattı.

İncirköy’den sahile inen Çukurçayır Caddesi ile Ceşm-i Bülbül ve Şişecam Sokağı’nın birleştiği kavşak Beykoz Belediyesi’nin başlattığı çalışmayla genişletiliyor.

Sabah ve akşam saatlerinde araç yoğunluğunun yaşandığı kavşak mevcut haliyle dönüş ve geçişlerde sürücülere zorluk yaşatıyor, sık sık küçük çaplı kazalar meydana geliyordu.  

Beykoz Belediyesi’nin alanda başlattığı çalışmayla sürücüler rahat bir nefes alırken yayaların güvenliği de sağlanmış olacak.  

Çelikbilek: "Sürücülere Kolaylık Sağlanacak"

İlçenin her geçen gün standart ve güzel çalışmalarla tanıştığını  belirten Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek: “Anadolukavağı-Yuşa Yolu’nu muazzam şekilde yeniden düzenliyoruz, ulaşımın rahatlaması için ilçenin diğer cadde ve yollarında da düzenlemeler yapıyoruz. Akbaba-Koru Yolu, Reşadiye Bağlar Yolu ve Çiğdem Katırcı Yolu, Gümüşsuyu Meydanı yol çalışmalarımızdan bir kaçı. 2012 Asfalt programımız tamamlanmak üzere, birçok noktada yollarımız güzelleşti. İncirköy’deki çalışmayla da sürücülerimize kolaylık ve güvenlik sağlanacak” dedi.  

YORUMLAR...