Reklam
Reklam
Üç mahalleye birden 'Anında Hizmet '

Üç mahalleye birden 'Anında Hizmet '

Beykoz Belediyesi ‘Anında Hizmet’ programı kapsamında bu hafta Göksu, Göztepe ve Anadoluhisarı mahallelerinde tüm ekipleriyle çalışma yapıyor

Belediye ekipleri tarafından mahallelerin cadde ve sokaklarındaki eksikler giderilerek, vatandaşların taleplerine de anında yanıt veriliyor. Gün boyu istinat duvarı yapımı, asfaltlama, parkların bakımı ve temizliği, ağaçların budanması gibi pek çok hizmet tamamlanırken, Belediye Başkan Yardımcıları da Göksu ve Göztepe mahallelerinde vatandaş ve esnafa ziyarette bulundu.

Merdiven Çalışmaları Tüm Hızıyla Sürüyor

Üç mahallede gerçekleştirilen “Anında Hizmet” çalışmaları kapsamında kaldırımların onarılması, yolların asfaltlanması, merdiven yapımı, ibadethanelerin temizliği, yol kenarlarındaki otların ve çalıların temizlenmesi gibi pek çok hizmet tamamlanarak cadde ve sokaklar tertemiz bir görünüme kavuşturuldu.

Merdivenli sokaklarda yürütülen çalışmalarda da büyük yol kat edilerek, eski ve yıpranmış merdivenler yeni, sağlam ve estetik görünüme kavuşturuldu. Kış şartlarında ilçe sakinlerinin zorluk yaşamamaları için kaymaz taştan yapılan merdivenler, tüm Beykozluların ihtiyacına uygun olarak düzenleniyor.

Belediye Başkan Yardımcıları Hanefi Dilmaç ve Nevin Çalışkan’ın katıldığı vatandaş ve esnaf ziyaretinde Göksu ile Göztepe mahalleleri sokak sokak gezildi. Vatandaşlarla sohbet edilerek ihtiyaçlarına anında cevap verilirken, sürdürülen çalışmalar konusunda da kendilerine bilgi verildi. Başkan Yardımcılarına, Meclis Üyeleri ve mahalle muhtarları eşlik etti.

Sağlık İşleri Müdürlüğü ekiplerinin gerçekleştirdiği sağlık taramasında da vatandaşlara açlık kan şekeri, kolesterol ölçümü hizmeti verildi.

YORUMLAR...