Reklam
Reklam
'Beykoz Mobil Projesi' finalde

'Beykoz Mobil Projesi' finalde

TBMM himayesinde gerçekleştirilecek olan 10. eTR Ödülleri'nde Beykoz Belediyesi “Beykoz Mobil Projesi” ile finale kalan projeler arasında yer aldı.

Türkiye Büyük Millet Meclisi himayesinde gerçekleştirilecek olan 10. eTR Ödülleri'nde Beykoz Belediyesi “Beykoz Mobil Projesi” ile finale kalan projeler arasında yer aldı.

Mobil uygulamalarıyla teknolojik belediyecilik alanında önemli adımlar atan Beykoz Belediyesi, Altın Karınca Ödülleri’nde elde ettiği başarının ardından TBMM himayesinde düzenlenecek 10. eTR Ödülleri’nde de finalde yarışmaya hak kazandı. 

Finalde yarışacak projeler arasında 17 Aralık 2012 tarihinde TBMM'de düzenlenecek törende ödül kazanan uygulamalar jüri tarafından yapılacak elektronik oylama ile belirlenecek. 

Projeler arasından finale kalan uygulamalar incelenmek üzere jüriye önceden iletilerek, detaylı bilgi sahibi olmaları sağlanıyor. 17 Aralık 2012’de düzenlenecek törende yapılacak elektronik oylamada son puanlama gerçekleştirilerek ödül kazanan uygulamalar belirlenecek.

YORUMLAR...