Reklam
Reklam
Giresunlu öğretmenler kahvaltıda buluştu

Giresunlu öğretmenler kahvaltıda buluştu

Beykozlu Giresunlular Derneği, bu hafta sonu Beykoz’da görev yapan Giresunlu öğretmenlere Dernek Merkezinde kahvaltı verdi.

Beykozlu Giresunlular Dernek Merkezinde bir araya gelen Giresunlu öğretmenler, burada bulunmaktan mutluluk duyduklarını ifade ettiler.

Kahvaltılı toplantının açış konuşmasını yapan Dernek Başkanı Hasan Karakaya, yaptıkları plan çerçevesinde Beykoz’da bulunan her meslek grubundan hemşerileri ile buluşmaya devam ettiklerini belirtti.

Başkan Karakaya konuşmasını şöyle sürdürdü: “Sevgili öğretmenlerim, bulunduğunuz mekan aslında sizlerin evidir. Burada evinizdeki gibi hareket ediniz ve her türlü etkinliklerinizde eviniz gibi kullanınız. Çünkü burası Giresunlular için oluşturulmuştur.” dedi. 

Toplantıda bir konuşma yapan Celal Aras Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Aygün ise, “Varız diyebilmemiz için birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekir. Katılımcı Giresunlu öğretmen arkadaşlarımız Giresunlular Derneğine sahip çıkmalıdır. Bizler her zaman Derneğimizin ve Giresun toplumunun yanındayız” dedi

Hacı Numan İlkokulu Müdürü Bekir Sağır’da yaptığı konuşmada “Beykozlu Giresunlular Derneği bizleri Beykoz’da bir arada tutan etkenlerin en başındadır. Biz öğretmenler İgeder çatısı altında Giresunlu öğretmenler olarak örgürlenmemize rağmen, Beykoz’da halkımızın her kesimi ile Giresunlular Derneği çatısı altında toplanmalıyız ve her zaman kapısını açanlar olmalıyız” dedi.

Kahvaltılı toplantıda söz alan öğretmen hemşerilerimiz derneğin açacağı Etüd merkezinde ve diğer kurslarda görev alarak Giresunlu hemşerilerine katkı sunmak istediklerini ifade ettiler.

Dernek Sekreteri İsmail Hakkı Öztürk’ün yönettiği toplantının ilerleyen bölümünde Afyon Şehitliği projesi hakkında Abdullah Yümsel çeşitli bilgiler sundu.

Dernek Başkanı Hasan Karakaya Slayt sunumu desteğiyle Dernek faaliyetlerini katılımcılara anlatmasıyla toplantı sona erdi.

YORUMLAR...