Reklam
Reklam
Meclis üyesi Nusret Yılmaz’ın arabası kurşunlandı

Meclis üyesi Nusret Yılmaz’ın arabası kurşunlandı

CHP Beykoz Meclis Üyesi Nusret Yılmaz’ın arabası kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandı

CHP Meclis Üyesi Nusret Yılmaz’ın arabası kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandı. Olay, dün gece Yılmaz’ın, Otağtepe’de, Yıldırım Beyazıt Camii yakınında bulunan evinin önünde gerçekleşti.

Beykoz Güncel Haber, olayın ardından CHP Beykoz İlçe Örgütü Başkanı Hızır Yılmaz ile görüştü. Hızır Yılmaz, olay ile ilgili olarak şu değerlendirmede bulundu:

Hızır Yılmaz: Yakın mesafeden ateş edilmiş

Belediye Meclis üyemiz Nusret Yılmaz’ın arabasına gece park ettiği yerde yakın mesafeden bir tane kurşun sıkılmış. Ben, bunun bir serseri kurşun olmadığı kanaatindeyim; kurşun izinden anlayabildiğim kadarıyla. Tabii ki buna işin uzmanları karar verecek. Emniyet Müdürlüğü yetkilileri geldi; Balistik fotoğraf çekti. Kurşunu inceletecekler.”

Siyasi bir gayesi var mı bilmiyoruz

Bu olayın gayesini bilmiyoruz. Olayda siyasi bir taraf var mı yok mu, varsa nedeni ne olabilir bilmiyoruz. Nusret Yılmaz aynı yerde oturan, hiçbir şekilde çevresine zararı, haksızlığı görülmemiş, efendi ve herkes tarafından sevilen bir arkadaşımızdır. Kimseyle bir didişmesi, kavgası olmayan bir arkadaşımızdır. Olaya biz de şaşırdık sebebi ne olabilir diye. Tabii ki, bunu Emniyet araştıracak, bulacak.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...