Reklam
Reklam
OFD'de sürpriz doğum günü!

OFD'de sürpriz doğum günü!

OFD Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe, yeni yaşına sürpriz bir doğum günü kutlaması ile girdi

Omirilik Felçlileri Derneği (OFD) Beykoz Şubesi Başkanı Saniye Efe, yeni yaşına sürpriz bir doğum günü kutlaması ile girdi. Saniye Efe, arkadaşlarının sürpriz doğum günü kutlaması eşliğinde hayattan bir yaş daha aldı!

“Sürpriz” doğum günü etkinliğine, Beykoz İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Necla Çağlayan, Beykoz Eğitime Destek Derneği (BEDES) Başkanı ve aynı zamanda OFD Yönetim Kurulu üyesi Gülay Demirel ve Nuray Ak, Acarkent Rotary Kulübü üyeleri Funda Turanlı, Ömer Turanlı ve Yasemin Oğuz ile bazı OFD üyeleri katıldılar.

Hediyesinden “bilgelik” çıktı!

Doğum günü kutlamasının en heyecan uyandıran bölümlerinden biri, OFD Başkanı Saniye Efe’nin kendisine Gülay Demirel tarafından hediye edilen bir tatlı su istiridyesinin içindeki inciyi çıkartırken, diğerlerinin incinin hangi renkte çıkacağını merakla bekledikleri an oldu!

Yeni yaşını istiridyeden çıkacak olan incinin rengine atfedilen özellik ile geçireceği esprisi eşliğinde hediye istiridyesini açmayı başaran Efe, emek sarf ederek ulaştığı “beyaz” inciyi nihayet boynuna taktı! 

Ümit ediyoruz ki, OFD Beykoz Şubesi Başkanı Efe’nin yeni yaşı beyaz incisinin simgelediği gibi “bilgelik” ile dolu geçer!

Beykoz Güncel Haber ailesi olarak, örnek sivil toplum kuruluşlarımızdan biri olan OFD Beykoz Şubesi Başkanı sayın Saniye Efe’ye yeni yaşında sağlık, mutluluk ve tabii ki başarılar ile sonuçlanacak yeni projeler diliyoruz!

Nice yaşlara!

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...