Reklam
Reklam
Beykoz, 'Avrupa Projeler Festivali'nde yerini aldı

Beykoz, 'Avrupa Projeler Festivali'nde yerini aldı

Ulusal Ajans’ın Türkiye’deki başarılı AB projeleri arasından seçtiği projelerin tanıtıldığı “Avrupa Projeler Festivali”’nde Beykoz 2 proje ile yer aldı.

Avrupa Birliği Bakanlığı’na bağlı Ulusal Ajans’ın Türkiye’deki başarılı AB projeleri arasından seçtiği projelerin tanıtıldığı “Avrupa Projeler Festivali”’nde Beykoz 2 proje ile yer aldı

14 Aralık Cuma günü Baltalimanı Portaxe’da yapılan festivalde, Beykoz'un 2012 yılında AB desteği aldığı ve hayata geçdiği “Learning Partnership on Local Politics” (Yerel Siyasette Ortaklığı Öğrenme) ile “Life & Art in Beykoz” (Beykoz’da Yaşam ve Sanat) Projeleri tanıtıldı.

Festivale belediyeyi temsilen AB & Dış İlişkiler Uzmanı Filiz Öner ile Tural Kahraman katıldı.

Beykoz Belediyesi’nin standına yoğun ilgi gösteren proje temsilcileri gün boyu süren etkinlikte projeler hakkında bilgi aldılar, görsel tanıtım broşürü ve materyalleri incelediler, festival aracılığıyla bilgi alış verişinde bulundular.

Etkinlik alanını ziyaret eden ve tek tek stantları gezen AB Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, festivalde yer alan temsilcileri tebrik ederek başarılı projecilere katılım sertifikalarını takdim etti.

Beykoz adına Grundtvig–Öğrenme Ortaklıkları alanında yapılan “Learning Partnership on Local Politics” (Yerel Siyasette Ortaklığı Öğrenme) ile Gençlik Projeleri Eylem 1.1 (Gençlik Değişimleri) alanında yapılan “Life & Art in Beykoz” (Beykoz’da Yaşam ve Sanat) başarıyla uygulanmıştı.

YORUMLAR...