Reklam
Reklam
MHP'den Soguksu mahallesine çıkarma

MHP'den Soguksu mahallesine çıkarma

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı, esnaf ziyaretlerinin dokuzuncusunu Soğuksu mahallesi'nde gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Beykoz İlçe Teşkilatı'nın Cuma günleri gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin dokuzuncu noktası Soğuksu mahallesiydi.

Soğuksu Merkez Camii'nde Cuma namazını kıldıktan sonra esnafları tek tek ziyaret etmeye başlayan MHP Beykoz İlçe Teşkilatı ilk durakları Soğuksu kahvehanesiydi. Cuma namazı sonrası kahvehane ziyaret eden MHP heyeti vatandaş ile sohbete ederek şikayetlerini dinledi.

Ali Emanet; Bu topraklar kanla alındı, kanla verilir!

Soguksu ziyaretinde vatandaşlara hitap eden MHP Beykoz İlçe Başkanı Ali Emanet “Eğer ki bizleri Beykoz'u yönetme noktasında tercih ettiğiniz zaman, değil Soğuksu’yu, Beykoz'un tek bir karışını sattırmayacağız. Bunu da sizlere Abdülhamid Han'ın bir sözüyle ifade etmek isterim."Ben bir karış dahi olsa vatan toprağını satmam, zira bu vatan bana değil milletime aittir. Milletim de bu toprakları ancak aldığı fiyata verir. Çünkü bu topraklar kanla alınmıştır, kanla verilir!" Eğer ki Beykoz'u satmak isteyen ve büyük güçler satın almak istiyorsa MHP Beykoz İlçe Teşkilatı olarak bedelini siz duyarlı halkımızın yanında olarak vermeye razıyız." dedi.

MHP Beykoz İlçe Teşkilatı,esnaf ziyaretlerine yine Soğuksu mahallesinde kaldıkları yerden devam edeceklerini dile getirdi.

YORUMLAR...