Reklam
Beykoz'da 19 Mayıs çoşkusu

Beykoz'da 19 Mayıs çoşkusu

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı, Marmara Üniversitesi Spor Akademisinde kutlandı.

19 Mayıs kutlamaları, 09.00?da Beykoz Belediyesi önünde çelenk bırakılarak başladı. Atatürk püstünün önüne Beykoz Kaymakamlığının ve Beykoz Belediye Başkanlığının yanı sıra ilçedeki siyasi parti temsilcilikleri ve sivil toplum kuruluşları da çelenk bıraktı. Belediye binası önündeki program, saygı duruşu ve İstiklal Marşının ardından sona erdi. Programdan sonra katılımcılara çorba ikram edildi.

 

Beykoz Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Garnizon komutanı Levent Ertek?in seyircileri ve öğrencileri selamlamasıyla Marmara Üniversitesi Spor Akademisi?ndeki program başlamış oldu.

Program saygı duruşu ve İstiklal marşının ardından, Fevzi Çakmak Lisesi öğrencilerinden İbrahim Tekin, 19 Mayısın önemine ilişkin bir konuşma yaptı. Daha sonra Beykoz Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi öğrencisi Eray Uzun Gençliğe hitabeyi okudu, Çavuşbaşı Çok Programlı Lisesi öğrencisi Halit Yıldırım ise diğer öğrencilerle birlikte gençliğin sorumluluklarına ilişkin bir konuşma yaptı.

Program protokolün günün anlam ve önemine ilişkin konuşmasının ardından öğrencilerin hazırlamış olduğu şovun gösteriminden sonra sona erdi.

 

YORUMLAR...