Reklam
Reklam
Gazeteciler Günümüzün ziyaretçileri vardı

Gazeteciler Günümüzün ziyaretçileri vardı

Ak Parti İlçe Yöneticileri ve Beykoz Belediyesi Basın Danışmanlığı, “Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla gazetemize ziyaretlerde bulundular.

Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Yönetimi ve İlçe Kadın Kolları Başkanlığı ile Beykoz Belediye Başkanlığı Basın Danışmanlığı, “ Çalışan Gazeteciler Günü” dolayısıyla gazetemize ayrı ayrı ziyaretlerde bulundular.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Fatih Yılmaz ile editörümüz Arzu Başlantı tarafından karşılanan misafirler, karşılıklı sohbetin ardından günün anlam ve önemine ilişkin şu değerlendirmelerde bulundular.

Zülküf Sönmez: Büyük bir meşakkat olduğunun farkındayız

Ak Parti Beykoz İlçe Başkanlığı Tanıtım Medya Birimi Başkanı Zülküf Sönmez, gazetemize şu açıklamayı yaptı: “ Çalışan Gazeteciler Günü’nün anlamı şu: Bizi bir araya getiren bu ve benzeri günler bizim için hakikaten önemli çünkü sizler bizim haberlerimizi yahut bizim görmediklerimizi bir şekilde bulup bize okutuyorsunuz, teşekkür ederiz. Biz bir haberi bir ya da iki dakikalık bir süreçte okuyoruz ancak bir haberin meydana getirilmesi herhalde bir ya da iki saatini alıyordur insanın.  Sizler işin mutfak kısmındasınız; bunun çok büyük bir meşakkat olduğunun farkındayız. İnşallah her günümüz böyle olur. Bu noktada Allah sizlere ve bizlere, hepimize muvaffakiyetler sağlasın.”

Sevim Gülşen: Sizler bizi 365 gün takip ediyorsunuz

İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Yönetim Kurulu üyesi Gaye Zayıf ile birlikte ağırladığımız Ak Parti Beykoz Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen ise, şunları söyledi: “ 365 gün bizi takip eden yerel basınımızın bu güzel gününde sizleri ziyaret etmek istedik. Özellikle Tanıtım Medya Birim Başkanım Çiğdem Duymaz ve Halkla İlişkiler Birim Başkanım Semra Kara’nın da selamlarını getirdik sizlere. İlçe Başkanlığımız ‘Çalışan Gazeteciler Günü’ dolayısıyla ziyaretlerini yaptı ama ben, kadın olmam sebebiyle bugün Kadın Kolları adına özellikle kadın gazetecileri ziyaret etmeyi, sizleri ön plana çıkarmayı istedim. Sizler hem annesiniz, hem meslek sahibisiniz. Biz de bu duygularla hareket ettiğimiz için farkındalık olsun istedik; bir anne, meslek sahibi bir bayan olarak sizlerin de var olduğunuzu, sizlerin de çalışma azminizi göstermek adına. Siz bizi 365 gün takip ediyorsunuz, biz de hem gününüzü kutlamaya, hem de size teşekkür etmeye geldik.”

Abdurrahman Fidancı: Sayın Belediye Başkanı’nın selamlarını getirdim

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı ziyaretinin sonlarına doğru ağırladığımız bir diğer misafirimiz ise Beykoz Belediyesi Basın Danışmanlığı oldu.  

Kendileri de çalışan birer gazeteci olan Belediye Basın Danışmanı Abdurrahman Fidancı ve Muzaffer Topçu da “ Çalışan Gazeteciler Günü”müzü kutladılar.

Abdurrahman Fidancı, gazetemize yaptığı açıklamada şunları söyledi: “ Sayın Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek’in hem selamlarını, hem de kutlama mesajını iletiyorum size. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diliyoruz.”

Beykoz Güncel Haber Ailesi olarak biz de tüm ziyaretçilerimize nazik ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerimizi sunuyor ve bu bağlamda tüm meslektaşlarımızın bu anlamlı günlerini kutluyoruz.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...