Reklam
Reklam
Gönüllü hayvanseverlerle işbirliği devam ediyor

Gönüllü hayvanseverlerle işbirliği devam ediyor

Beykoz Belediyesi tarafından sokak hayvanlarıyla ilgili yürütülen ve planlanan projelerin değerlendirildiği toplantıda, gönüllü hayvanseverler biraraya geldi.

Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç, Meclis üyesi Yalçın Çolak, Temizlik İşleri Müdürü Nihat Mutlu ve veteriner hekimlerin de katıldığı kahvaltılı toplantıya ilçemizde ikamet eden çok sayıda hayvansever katıldı.

Hayvanseverlerle yürütülen 2012 yılı faaliyetlerinin sunumuyla başlayan programda 2013 hedefleri ve planlanan çalışmalar da paylaşıldı.

Hayvan sahiplendirme, aşılama, kısırlaştırma ve rehabilitasyon çalışmalarının oldukça özverili yürütüldüğüne dikkat çeken gönüllüler, başta Belediye Başkanımız Yücel Çelikbilek olmak üzere, hizmetlerde emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ettiler.

Başkan Yardımcısı Hanefi Dilmaç ise sokak hayvanları hususunda sayın Belediye Başkanımızın cok hassas olduğunu, sokak hayvanlar için yapılan çalışmaların özenle devam ettirileceği ifade etti. Yeni yılda faaliyetlerinin gönüllü ve belediyeye kayıtlı üyelik sistemiyle devam ettirileceğini bildiren Dilmaç, 2013 projeleri arasında yer alan Hayvan Mezarlığı için yer tespitinin tamamlandığını ve kısa zamanda hayata geçeceğini belirtti.

YORUMLAR...