Reklam
Reklam
Beykoz’un gururları törenle ödüllendirildi

Beykoz’un gururları törenle ödüllendirildi

Beykoz Belediyesi Gençlik Spor Kulübü bünyesinde, 2012 yılında dereceye giren sporcular düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.

Beykoz’da önemli spor yatırımlarına öncülük eden, amatör kulüplerin ve gençlerin spor olanaklarını artıran Beykoz Belediyesi, ilçeye gurur yaşatan başarılı sporcuları bir törenle ödüllendirdi. Törende Türkiye, Marmara ve İstanbul çapındaki müsabakalarda dereceye giren başarılı sporcular ile antrenörleri yer aldı.  

İBB Beykoz Korusu Sosyal Tesislerinde düzenlenen geceye Beykoz Kaymakamı Süleyman Erdoğan, Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Beykoz Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Muharrem Kaşıtoğlu, Beykoz Amatör Spor Kulüpleri Derneği Başkanı Asım Özdemir, belediye başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve sporcular yer aldı.  

Törende yaptığı konuşmada sporun her alanını desteklediklerine ve spor yapmanın önemine değinen Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, spor tesislerini yenilediklerini, amatör spora destek verdiklerini hatırlattı, futbol, basketbol federasyonlarının ilçedeki yatırımlarının yanı sıra, Şahinkaya’da yapılacak Beykoz Arena ile ilçenin turizm, eğitimi ve kültürün yanı sıra sporda da cazibe merkezi haline geleceğini söyledi.

Beykoz Kaymakam Süleyman Erdoğan ise ilçede amatör spora büyük bir ilgi olduğunu görmekten memnuniyet duyduğunu belirterek ilçemize birincilik getiren başarılı sporcuları altınla ödüllendireceklerini müjdeledi.

Beykoz Eski Kaymakamı Aydın Ergün ise Beykoz’da görev yaptığı süre içinde spordan eğitime kadar her alanda belediye işbirliğiyle çok önemli çalışmalara imza attıklarını hatırlatarak sporda da ilçenin gelecek vaat ettiğini söyledi.

Başkan Çelikbilek, Kaymakam Süleyman Erdoğan ve Kaymakam Aydın Ergün toplantı sonrasında, İstanbul Emniyeti'nin 'Ebru' Projesi kapsamında ilçede ağırladığı Hakkari, Şırnak ve Diyarbakırlı başarılı öğrencileri ziyaret ettiler ve bir süre sohbet ettiler.

YORUMLAR...