Reklam
Reklam
4 mahallede bin yeni üye AK Parti ile buluştu

4 mahallede bin yeni üye AK Parti ile buluştu

AK Parti Beykoz İlçe Başkanlığı devam eden üye buluşmaları ile ziyaret edilen  mahalleleri mercek altına aldı. 

Programa, Beykoz’dan sorumlu İstanbul Milletvekili Metin Külünk, AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Ana Kademe, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları yönetimi, Yedek Yönetim Kurulu üyeleri  ve Belediye Meclis üyeleri katıldı.

Teşkilatlanma Başkanı Mustafa Gürkan’ın, üye buluşmaları programının genel raporunu içeren sunumun da, Türkiye Genelinde 8 milyonu aşan AK Parti üye sayısı ile dünyadaki birçok Devletin nüfusundan daha fazla üyeye ulaşması yeni rekorları da beraberinde getirdiği aktarıldı.

Beykoz’da da en fazla üyeye sahip olan AK Parti, “Üye Buluşmaları” programı ile  bu başarısını katlayarak her üç seçmen den birinin AK Parti üyesi olarak tescillemeyi hedef edindi.

İki ay önce startı verilen “Üye Buluşmaları” programı kapsamında İncirköy, Rüzgarlıbahçe, Çiğdem ve Kavacık mahallelerindeki üyeleri ile buluşan AK Parti Beykoz Teşkilatı, üyelerinin evlerine konuk olarak kendilerini ilk ağızdan dinledi. 

Oldukça iyi izlenimlerin olduğu ziyaretlerde gerek hükümetin yaptığı dev yatırımları gerekse Beykoz Belediyesinin yaptığı çalışmaları takdirle karşılandığı öğrenildi.

“Üye Buluşmaları” programlarının başarısı, teşkilat mensupları ile birlikte İlçe Başkanı Adem Sefer, Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ve Meclis üyelerinin de kendilerine verilen üye listesini titizlikle ve eksiksiz tamamlanmasından kaynaklandığı vurgulanıyor. Ayrıca üye ziyaretlerine ilave olarak aile fertlerinden 1000 kişi daha AK Parti üyesi olduğu açıklandı.

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’nın da üzerinde durduğu   Üye Buluşmaları” diğer mahallelerin tamamında  da devam edeceği bildirildi.

YORUMLAR...