Reklam
Reklam
Siyaset ve iş dünyası düğünde buluştu

Siyaset ve iş dünyası düğünde buluştu

Belediye meclis üyesi Salim Kaşkır?ın oğlu Muzaffer Kaşkır, çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasimiyle dünya evine girdi.

CHP Beykoz Belediye Meclis Üyesi Salim Kaşkır?ın oğlu Muzaffer Kaşkır, hayatını Özlem Emanet ile Büyük Aşşrom Bey Tahtı düğün salonunda kıyılan nikâhla birleştirdi.

Siyaset, iş ve aile çevresinden çok sayıda davetlinin katıldığı düğün merasiminde Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, CHP Beykoz İlçe Başkanı İsmet Gonca, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Adem Sefer, meclis üyeleri, muhtarlar, parti temsilcileri ve ailelerin yakınları yer aldı. Ayrıca Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül?de düğüne çelenk yolladı.

 

Yaklaşık 600 kişilik davetlinin katıldığı düğün töreni, büyük bir coşkuyla gerçekleştirildi. Mutluluğu gözlerinden okunan çifti, hayatlarının en anlamlı günüde yakınları yalnız bırakmadı.

Çiftin nikahını kıyan Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, konuşmasında aile kurumunun önemine dikkat çekerek, aile olmaması durumunda toplumun olmayacağı ve milletimizin değerlerine de baktığımızda aile yapısının önem teşkil ettiğini söyledi. Çelikbilek ayrıca, pozitif ayrımcılık yaparak nikah cüzdanını geline verdi.

 

Çiftin nikahının kıyılmasının ardından müziklerle eğlenen katılımcılar tek tek çifti tebrik etti.

YORUMLAR...