Reklam
'Pancar Çorbası' gecelerinin konuğu Saadet Partisi

'Pancar Çorbası' gecelerinin konuğu Saadet Partisi

Beykozlu Giresunlular Derneğinin düzenlediği “Pancar Çorbası” gecelerinin bu haftaki konuğu Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanlığı oldu.

Gecenin simgesi olan, Pancar Çorbası (karalahana çorbası) yenildikten sonra, Dernek Sekreteri İsmail Hakkı Öztürk Pancar Çorbası Fikir Kulübü içeriği hakkında katılımcılara bilgiler verdi ve Saadet Partisi Beykoz Teşkilatının misafirleri olduğunu söyledi.  ArdındanÖztürk, Dernek Başkanı Hasan Karakaya’yı selamlama konuşması yapmak için kürsüye davet etti.

Başkan Hasan Karakaya yaptığı konuşmada, derneğin Beykoz’da STK lokomotifi olduğunu söyledi. Yaptıkları her etkinliğin Beykoz’a katkısı olduğunu ifade eden Hasan Karakaya, “etkinliklerimize de sizler katkı veriyorsunuz o nedenle sizlere son derece teşekkür ediyor ve katılımlarınızın devamını diliyorum” dedi.

Siz Birincisiniz

Gecenin konuğu Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz’de yaptığı konuşmada şunlara değindi.
“Beykozlu Giresunlular bu bölgede ilgi ve alaka ile takip ediliyor. Adınızdan sıkça bahsetiriyorsnuz. Çünkü siz Beykoz’da birincisiniz” dedi.

Bizler Hazreti İbrahim’in ateşine su götüren karıncalarız

Burhan Öz son günlerde Beykoz’da gündemin ilk sıralarında konuşulan 2B konusuna da değinerek şunları söyledi.  “Biz parti olarak geçen süreç içinde 2B yasasının Beykoz’da bayrama dönüşmesi için elimizden geleni yaptık. Biz Milli Görüşün Beykoz’daki temsilcileri olarak Hazreti İbrahim’in ateşine su götüren karıncalarız.” dedi.  

Yakında hepimizi “ham” yapacaklar

Saadet Partisi İlçe Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Öztürk’te gecede bir konuşma yaptı.  Öztürk konuşmasında Beykozluların yakında “ham” yapılacağını söyledi. İbrahim Öztürk konuşmasında şunları söyledi: “Arkadaşlar ben de Giresun Çanakçı’lıyım.  Bir siyasetçi olarak benim 2B yasasından anladığım “Başınızın Çaresine Bakın Yasası”dır. Beykoz’u terk edin yasasıdır. Bunun için bu günlerde evinizin balkonunda, bahçenizde, sokağınızda bol bol hatıra fotoğrafı çektirin, çünkü yakında hepimizi ham yapacaklar” dedi.

BOP için ülkeye bölünmüş yollar yapıyorlar

Saadet Partisi Beykoz İlçe Başkanı Burhan Öz katılımcılardan gelen bir soru üzerine yeniden söz alarak ilginç ve iddialı tesbitlerde bulundu. Öz konuşmasında “BOP eşbaşkanının kim olduğunu biliyorsunuz, Büyük Ortadpğu Projesi daha kolay yürüsün diye bu ülkeye otoyollar, bölünmüş yollar yapıyorlar dedi. Bizim TBMM’de 20 milletvekilimiz olsa hiç kimseye adım attırmazdık” şeklinde sözlerini bitirdi.

YORUMLAR...