Reklam
Reklam
Bir İlk! İl ve Mahalle Kadın Kolları evde buluştu!

Bir İlk! İl ve Mahalle Kadın Kolları evde buluştu!

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları bir ilki gerçekleştirerek il yönetimi ile mahalle başkanlarını ev ortamında bir araya getirdi.

AK Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Yönetimi bir ilki gerçekleştirerek, Başkan Sevim Gülşen ve Teşkilat Başkan Yardımcısı Gaye Zayıf’ın koordinesinde, Kadın Kolları İl Yönetimi’nin de katılımıyla, Beykoz’un 25 mahalle başkanıyla ev ortamında bir araya geldi. Toplantıya İl Kadın Kolları Teşkilat Başkanı Çiğdem Öntürk Tuncel, Birinci Bölge’den sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Hüsniye Şahin ve Beykoz’dan sorumlu İl Yönetim Kurulu üyesi Fikriye Toker iştirak etti.

Tokatköy’de buluştular

Tokatköy Mahalle Başkanı Satiye Tepebaş’ın evinde toplanan İl ve İlçe Yönetimi mensubu ile 25 mahalle başkanı, Beykoz’un mahalle sorunları ile olası çözüm önerileri üzerinde fikir teatisinde bulundular.

Bir ilk!

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevim Gülşen, Beykoz Güncel Haber’e yaptığı özel açıklamada, il yönetimi ile ilçe yönetiminin bir araya gelerek, mahalle başkanlarıyla buluşmaları şeklindeki uygulamanın il Yönetimi açısından bir ilk olduğunu ifade etti. Gülşen, aynı zamanda tanışma ve kaynaşma amacını da taşıyan söz konusu toplantıyla ilgili olarak gazetemize şu açıklamalarda bulundu: “ İl yönetimin ilçeye gelip bir mahalle başkanımızın evinde 25 mahallemiz ile bulaşarak, hasbıhal etmesi, onların motivasyonunu sağlayarak, kendilerini muhabbet ortamında dinlemesi İl Yönetimi açısından bir ilkti.”

Amacına ulaştı

Yaptığı açıklamada, söz konusu toplantının “ amacına ulaştığını” kaydeden Gülşen, 25 mahalle başkanının İl yönetimine hem kendilerini tanıttıklarını, hem de mahalleleri ve sorunları hakkında bilgiler vererek, neler yapılabileceği noktasında fikir teatisinde bulunduklarını ifade etti.

Kadın Kolları Danışma Meclisi toplanacak!

Ak Parti Beykoz İlçe Kadın Kolları yönetimi olarak Nisan ayının ilk haftasında bir Kadın Kolları Danışma Meclisi toplayacakları bilgisini de veren Sevim Gülşen, bunun “ Beykoz’da bir ilk” olacağını kaydetti. Söz konusu çalışmanın hazırlıklarının yapıldığını belirten Kadın Kolları Başkanı, Tokatköy’de yapılan toplantıda bu konunun da gündeme geldiğini söyledi.

Milletvekilleri de katılacak

Sevim Gülşen, söz konusu Kadın Kolları Danışma Meclisi’ne İlçe Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri, İl Kadın Kolları Başkanı ve yönetimi ile Ak Partili kadın milletvekillerinin de katılacağı bilgisini aktardı.

Çeşm-i bülbül hediye ettiler

Edindiğimiz bilgiye göre, Tokatköy buluşmasının sonunda ise İl Yönetimi’nden gelen misafirlere Beykoz’un simgesi çeşm-i bülbüller hediye edildi.

Haber: Arzu Başlantı

YORUMLAR...